Son Konu

Zihnim hep bulanık hiçbir şey net değil

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 senedir kafamda çözemediğim bir şey var zihnimde hiçbir şey net değil düşüncelerim karman çorman
normalde de derse konsantre sorunum vardı zaten lakin bu 2 senedir fazla ileri boyutta hatta bundan böyle derslere yok hiçbir şeye yoğunlaşamıyorum örneğin bir düş kuruyorum tam kurarken bir yerlere dalıp gidiyorum düş ettiğim sahneyi defalarca baştan alıyorum bundan böyle üzülme sevinme duyularımı bile kaybettim kötü bir şey olduğunda üzülmek gelmiyor içimden iyi bir şey olunca da sevinemiyorum daima tepkisiz kalıyorum örneğin sevdiğim kızın diğer birini sevdiğini öğreniyorum normalde salya sümük ağlamam gerekirken tekrar pozitif bir şey hissedemiyorum zihnimde harika bir dermansızlık var bundan böyle düşünmeye de duygulanmaya da halim yok bundan böyle kafamda net bir sahne oluşturamıyorum bir yüzü gözümün önüne getiremiyorum net bir şey düşünemiyorum her şey fazla dağınık yarı beynimin bölümleri arasındaki bağlar kopmuş gibi artık hiçbir şeye dua edesim gelmiyor örneğin çünkü artık istemeye bile halim kalmadı
bir de sözde bundan böyle her şey birbiriyle benzer alakalıymış gibi geliyor örneğin bana yanyana birbiriyle alakasız 2 metin verin birbirinden ayıramam güya ikisi de benzer şeyden bahsediyormuş gibi gelir
lütfen destek edin çok fena durumdayım

Üst Alt