Son Konu

Funda Arar'dan Yeni Albüme Yeni İmaj

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Funda Arar'dan Yeni Albüme Yeni İmaj funda ararın ayakları funda arar üçgenin taban olmayan kenarı arar ayakları ararın resimleri febyo taşel fotoları 1548629919 1548629919 fundaarardanyenialbumeyeniimaj5c4e37a3c18e1fundaarardanyenialbumeyeniimaj5c4e37a3c18e1 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberfunda01subat%281%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg BUGÜNE DEĞIN YAPTIĞI 6 ALBÜMLE MÜZİK SEVERLERİN GÖNLÜNDE TAHT KURAN FUNDA ARAR, YEPYENİ ALBÜMÜ “ZAMANIN ELİ İLE 6 MART’TA MÜZİK MARKETLERDE YERİNİ ALACAK… Yepyeni şarkılarıyla dinleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Funda Arar’ın müzik direktörlüğü kendisi gibi müzisyen olan eşi Febyo Taşel üstlendi Toplam 13 şarkının bulunduğu albümde laf ve müziği sanatçıya ait olan 2 şarkı bulunuyor Yorumcu kimliğinin yanı sıra laf ve besteleriyle de göreceğimiz Funda Arar, bir şarkının müziğini de eşi Febyo Taşel’le birlikte yaptı Albümde, Burcu Tatlıses, Günay Çoban, Saro Secikyan, Selahattin Sarıkaya, Müfide İnselel gibi manâlı söz yazarı ve bestecilerin yanı sıra Bağımsızlık Gazetesi Kelebek Yazarı Övünç Baştürk’e ait bir şarkı da bulunuyor “ZAMANIN ELİ adlı albümün birincil klibi sözü Burcu Tatlıses’e, müziği Febyo Taşel’e ait olan “Senden Öğrendim adlı şarkıya çekilecek Sanatkâr yeni albümü ile ilgili şunları söyledi; Uzun bir süredir bu albüm için stüdyodaydık Fazla neşelendirici bir albüm olduğunu düşünüyorum Bu albümde dinleyiciler ayrı soundlarla beraber klasik Funda Arar ve yepyeni Funda Arar’ı birlikte görebilecekler Umarım hazırlarken benim aldığım keyfi onlarda dinlerken alırlar  

Üst Alt