• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Cyberpunk 2077'nin Hikayesi Yetişkinleri Ekrana Bağlayacak

makaleci

makaleci

Vip Üye
14 Ocak 2020
42,900
1
38
31

Witcher 3’ün geliştiricisi olan CD Projekt RED ekibi, örnek verdiğimiz oyundan da anlaşılabileceği üzere hikâye anlatımı konusunda üstün yeteneklere sahip. Şirket, bu üstün yeteneğini Cyberpunk 2077’de de göstermek istediklerini açık ve net bir şekilde belli ediyor. Oyunun baş görev tasarımcısı Pawel Sasko, katıldığı bir radyo programında hikâye akışı ile ilgili bazı bilgiler verdi.


Polonya merkezli bir radyo istasyonuna konuk olan Pawel, oyunun gelişimi ve hikâye akışı hakkında bazı detaylı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların bazıları, oyuncuların Cyberpunk 2077’deki özgürlüğüne ışık tutacak nitelikteydi ancak röportajın çoğu, hikâyenin karmaşıklığı ve gidişatı hakkındaydı.

TheNeonArcade isimli bir Reddit kullanıcısı, röportajın önemli yerlerini alarak çevirdi ve paylaştı. Pawel’in söylediklerine göre, oyun daha çok bugünün gündem olan maddelerini, sorunlarını ele alarak yetişkin kitlelere yönelik bir hikâye sunacak. Oyun, zamanında ve bugünlerde yaşanılan sorunlardan kaçmak yerine, bu konuları ele alacak. Pawel, oyuncuların bu tür olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşmasına izin verip, nefes kesici bir deneyim yaşatacaklarını belirtiyor.
 
Üst