Son Konu

Tolga Çevik eşiyle yıl dönümlerini öyle bir kutladı ki!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tolga Çevik herkesi duygulandırdı! Eşiyle evlilik yıl dönümlerini öyle bir kutladı oysa!
Tolga Çevik, evliliklerinin 13 yılında eşi Özge Çevik'e aşkını şu sözlerle dile getirdi

15

''Beni 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana dayanma ettiğin, güzel bir hayat ve rahatlık yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de 'Bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken kucağında, salladığın

25

Doğururken 'Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin' diye moda deliliği yapmadığın için sana ayrı aşığım Senin kıymetini bilmek bile insana şımartma veriyor Birlikte nice 13 yıllara Özgiş Bayan ''

35

45
Tolga Çevik, evliliklerinin 13 yılında eşi Özge Çevik'e aşkını şu sözlerle dile getirdi

''Beni 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana katlanma ettiğin, hoş bir yaşam ve refah yetmezmiş gibi iki de bahtı açık evlat verdiğin, ikisini de 'Bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken kucağında, salladığın

Doğururken 'Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin' diye moda deliliği yapmadığın için sana öbür aşığım Senin kıymetini çakmak bile insana tutku veriyor Birlikte nice 13 yıllara Özgiş Hanım ''

Üst Alt