Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Daft Punk grubu dağıldığını açıkladı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat ve Müzik kategorisinde yasuo tarafından oluşturulan Daft Punk grubu dağıldığını açıkladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 86 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat ve Müzik
Konu Başlığı Daft Punk grubu dağıldığını açıkladı
Konbuyu başlatan yasuo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasuo
Y

yasuo

Üye
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Daft Punk
müzik kümesi geçtiğimiz dakikalarda sürpriz bir duyuruya imza atarak dağıldıklarını açıkladı. Elektro müziğin en uygun temsilcilerinden biri olan Daft Punk kümesi, çıkardıkları her albümde büyük ses getirmeyi başarmıştı. Dağılma haberinin ortaya çıkmasının akabinde kümenin halkla bağlar sorumlusu olan Kathyrn Frazier, bu dağılma haberlerini doğruladı.

Daft Punk müzik kümesi dağıldı

Tabi dağılma haberlerinin ortaya çıkmasının akabinde bu kararın nedeni en çok merak edilen mevzu oldu. Kathyrn Frazier yaptığı açıklamada dağılma kararının rastgele bir nedeni olmadığını lisana getirdi. Yani küme üyeleri yalnızca dağılma kararı almışlar. Bu açıklamalar ile kümenin resmi Youtube kanalından "Epilogue" isimli bir görüntü da paylaşıldı. Yaklaşık sekiz dakika uzunluğunda olan bu görüntüde küme üyelerinin bir ortaya geldiklerini ve birinin patlamasının akabinde başkasının yoluna devam ettiğini görüyoruz. Şimdi resmi bir açıklama olmasa da küme üyelerinden biri emekliye ayrılırken başkasının yoluna devam edeceğini işaret ediyor olabilir. Her hâlükârda bu görüntü ile birlikte Daft Punk kümesinin dağıldığı da resmiyet kazanmış oldu diyebiliriz.

1993 yılında Guy-Manuel de Homem-Christo ve Thomas Bangalter ikilisi tarafından kurulan Daft Punk kümesi, bilhassa kask giymeleri ve gözlerden uzak olmaları ile farklı bir portre çizmeyi başarmıştı. Yalnızca yaptıkları müzikle gündeme gelen kümenin tarihinde Grammy müzik mükafatları de dahil olmak üzere birçok ödül ve muvaffakiyet bulunuyor. Iron Man, Tron Legacy üzere sinemalarda de modülleri ile yer alan Daft Punk, ayrılma kararı ile dinleyicilerini üzmüş durumda.

Yazar: yasuo
Article Title: Daft Punk grubu dağıldığını açıkladı
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.