Son Konu

Ünlü Trader: Hazır Mısınız? Bu Altcoin 500x Yapacak!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hyperinflation-and-rent-controls-2020s-telltale-signs-of-economic-distress.jpg

Ünlü kripto trader’ı ve analisti Ben Armstrong, potansiyel olarak 500x’lik parabolik bir yükselişi ateşleyebilecek bir altcoin projesini açıklıyor. Analiste göre, Ethereum tabanlı APY.Finance projesi çılgınca yükselecek.

Ben Armstrong: Dogecoin patlamasından sonra yatırımcılar sıradaki en hızlı atı arıyor!

Yeni analizinde ünlü analist Ben Armstrong, Dogecoin‘in (DOGE) iki gün içinde gerçekleşen %1.000’lik meteorik yükselişine dikkat çekiyor. Analist, büyük kazançlar elde eden yatırımcıların, bir sonraki büyük hamleyi bulmak için merkezi olmayan finans (DeFi) alanını izlediklerini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aave, yearn.finance (YFI) ve Synthetix’in (SNX) başarısı, kurumsal ve bireysel yatırımcıların merkezi olmayan finansmana olan ilgisini gösteriyor… Aave 260x yaptı ve Synthetix bir yıldan kısa bir sürede astronomik yükselerek 407x yaptı. Bu DeFi… Bayanlar ve baylar, bu sadece oyun öncesi parti.
chainlink-cryptocurrency-altcoin-money-tree-shutterstock_132181055-1200x780-1.jpg
Ben Armstrong: Altcoin projesi APY.Finance iddialı geliyor!

Ben Armstrong, yield farming’i sadece birkaç tıklamayla piyasa katılımcılarına açtığı için DeFi’yi kolaylaştırmayı vaat eden az bilinen bir protokolü yakından izlediğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Adı APY.Finance… Yatırımcılar için fonları en iyi  yield farming stratejilerine yönlendiren bir çözüm. AKA getirilerini değiştirmek konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Tamamen otomatik ve aslında bir DeFi aggregator’u. Dahası bu yeni proje APY.Finance, Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI), Aave, Compound (COMP), yearn, Synthetix, dYdX ve daha fazlası gibi tüm önde gelen DeFi protokollerine zaten bağlı.
bt-2.jpg
Analist: APY.Finance 500x’lik parabolik bir yükselişi ateşleyecek!

Kripto etkileyicisine göre, proje ile kullanıcılar Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve DAI gibi stablecoin’ler oluşturabilir. Ayrıca analiste göre, proje en iyi risk-ödül yield farming  seçeneklerini sunan fırsatları bulmaya özen gösterir. Ben Armstrong, havuzdan çekme ve yatırma için GAS ücretlerinin diğer önde gelen DeFi platformlarındaki işlem maliyetlerinden yedi kat daha düşük olduğunu vurguluyor.

Trader ayrıca, resmi ürün lansmanına yakın olan APY.Finance’in, ünlü geliştirici Will Shahda tarafından kurulduğunu belirtiyor. APY ekibinin bir diğer üyesi, kredi kartları, otomobil kredileri, bankacılık ve tasarruf hesaplarında uzmanlaşmış bir finans devi olan Capital One’ın eski bir geliştiricisi olan Chan-Ho Suh’dur. Ben Armstrong, DeFi varlığını ilk listeleyen kripto para borsasının Sam Bankman-Fried destekli FTX borsası olacağına inandığını ekliyor.

Üst Alt