Son Konu

Spor Spikeri Fikret Engin Son Yolculuğuna Uğurlandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-c14fecb22d78010766dfd355ffc2de09f6021bd2.jpg

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü spor spikeri ve televizyon programcısı Fikret Engin, memleketi Bursa'da son seyahatine uğurlandı.

Geçen 25 Mayıs'ta şeker komasına girerek kaldırıldığı hastanede 48 yaşında hayatını kaybeden ünlü spor spikeri ve televizyon programcısı Fikret Engin, memleketi Bursa'da son seyahatine uğrlandı. Emir Sultan Camisi'ndeki cenaze namazına Engin'in ailesinin yanı sıra mesai arkadaşları, milletvekilleri, belediye liderleri ve sunucunun yakınları katıldı. Fikret Engin'in naaşı, kılınan cenaze namazının akabinde Buyruk Sultan Mezarlığı'nda toprağa verildi.

MURAT ÖZARI: KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYOR

Fikret Engin ile televizyonda uzun yıllar program yapan Murat Özarı, mesai arkadaşını son seyahatinde yalnız bırakmadı. Engin ile daima hoş anılarının olduğunu ve büyük bir keder yaşadığını lisana getiren Özarı, "Çok erken bizi bırakıp gitti. Onunla hayatımın çok büyük bir kısmını birlikte geçirdik. 12 yıl bir arada 'Bay Tahmin'i sunduk. Hiç ayrılmadık. Daima ben onun ağabeyi oldum, daima gelir bana danışırdı, ben ona bir şeyler anlatırdım. Daima hoş geçti, hayatımız uygun ve eğlenceli geçti lakin Fikret beni bıraktı. Allah'ın takdiri. Çok yeterli bir çocuktu. Sözler kifayetsiz kalıyor, yeri cennet olsun. Daima tetikte bekledik zira durumu kritik dedi hekimler. Daima berbat bir haber almayalım diye beklerken, sonunda makus haber geldi. Yeri cennet olsun, Allah ailesine, yakınlarına sabır versin. Fikret Engin'i hiçbir vakit unutmayacağız. O benim daima kardeşim kalacak, onu daima çok özleyeceğim" ifadelerini kullandı.
Haberin Tamamı İçin:

Üst Alt