Son Konu

Ünlü oyuncu Jason Momoa kel ve zayıf haliyle karizmayı çizdirdi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_jason_momoa_intikam_pesinde_bir_baba_olacak_1564563450_0294.jpg

Game of Thrones serisi ve Aquaman sinemasıyla sevilen Jason Momoa, Muhteşem Bowl'da gösterilen reklam için oynadığı saçsız ve zayı haliyle hayranlarını şaşırttı.

Jason Momoa, kaslı vücudu ve gür saçlarıyla tanınan oyuncu, Muhteşem Bowl'da gösterilen reklamda, sanılanın bilakis bir görünümde çıktı. Konut kredisi temalı konum aldığı bu reklamda ünlü oyuncu, akıllara "Gerçekten Momoa'nın saçları peruk mu?" sorusunu getirdi. İşte, sosyal medyada Jason'un karizmasını çizdiren reklamdan kimi imgeler...

GDt6I_1580806425_2762.jpg

Jason Momoa meskene adım atar atmaz, evin kendini en doğal hissettiği taraf olduğunu vurguluyor. Peruk olan saçlarını ve sentetik vücut kaslarını çıkartıyor. Ekranlara saçsız ve zayıf biri olarak çıkıyor. 

6pVPS_1580806239_2479.jpg

Reklamın ahir eşi Lisa Bonet, Momoa’yı yük kaldırma egzersizi için çalıştırıyor. Gerçekte kim olduğunu gizleyen ünlüleri tiye alan Momoa'nın bu yiğit reklamı nispeten konuşulacak.

5TMxJ_1580806781_5554.jpg

YILIN ERKEĞİ SEÇİLDİ!

Aquaman sinemasının baş rol oyuncusu Jason Momoa, GQ mecmuasının Avustralya baskısı tarafından Yılın Erkeği seçildi. Başarılı aktör, Men of the Year mecmuasının kapak yüzüne layık görüldü. 40 yaşındaki ünlü aktör, Chris Hemsworth ve kardeşi Liam Hemsworth’a esprili gönderme yaparak, “2019 GQ Yılın Erkeği olmak milyon yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Hemsworth Kardeşler’i yendiğim için mesudum. Bunu hak ettim” biçiminde latife yaptı.

AIztp_1575271567_8631.jpg

Başkaca Momoa, “Avustralya, seni sevdiğimi biliyorsun. Umarım Aquaman 2 için geleceğim ve çok teşekkür ederim” formunda konuştu.

HPGD7_1575272146_9876.jpg

GAYRI HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Jason Momoa'nın  yeni dizisi See'de bir bozayıyla dövüştüğü sahnenin derhal öncesinde çekilen bir imgeyi Instagram’da yayınlandı. Toplumsal medyada ağır beğeni alan bu paylaşıma  Hayvan Hakları Örgütü'nden reaksiyon geldi. Reaksiyonlarında ise  “Vahşi hayvan sömürüsünü destekleme” tabirleri kullanıldı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

cP6AF_1572939414_2857.jpg

Ayının çekimleri hakkında bir radyo programına konuşan Momoa,ayının 9 metrelik bir Alaska bozayısı olduğunu açıklamıştı.

FARKLI BİR NETFLİX HİKAYESİ İLE EKRANLARDA OLACAK!

Denizaltının kralı Aquaman sinemasında Arthur Curry karakterini canlandıran Jason Momoa, gelecek girişimleri arasında Sweet Girl isimli yeni bir prodüksiyonda bölge alacak. Kendini aksiyon sinemalarında tanıdığımız ünlü aktör Momoa, farklı bir Netflix hikayesi ile ekranlarda olacak. Sinemada; karısının irtihalinden sorumlu olanlara karşı adaleti getirmek için uğraşan ve kızını tüm bu olanlardan muhafazaya çalışan bir peder olacak. 

bn4ns_1564563187_0766.jpg

Jason Momoa "Netflix ile bir defa daha ortak olacağım için heyecanlıyım. Brad ve Jeff ile en yakın dostum ve 10 yıldan ziyade devrandır çalışma partnerim olan Brian'ı bir araya getirerek düş kadrosunu oluşturuyorum. Onunla işbirliğine gitmek ve vizyonunu mahalline getirmekle hayaller gerçek oluyor" açıklamasında bulundu.

Üst Alt