Son Konu

Sefirin Kızı adım adım zirveye koşuyor! 3. bölüm fragmanı yayınlandı...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sefirin_kizi_3_yeni_bolum_fragmani_yayinlandi_nare_ve_sancar_montenegroda_1577167592_2174.jpg

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in rol aldığı Sefirin Kızı'nın 3. kısım fragmanı yayınlandı. Birinci kısımdan izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Sefirin Kızı serisi 2. kısmında doruğa koştu.

Star TV'nin yeni serisi Sefirin Kızı 2. kısmıyla 23 Aralık Pazartesi akşamı ekrana geldi. Başrolünde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu üzere başarılı oyuncuların bölge aldığı serinin direktörlüğünü ise Emre Kabakuşak üstleniyor.  İkinci kısmıyla ekrana gelen Sefirin Kızı, #efeninkızı hashtag’i ile içtimaî medyada da gecenin en çok konuşulan serisi olurken, tüm öbeklerde da reytingini yükseltti.

Destansı aşk hikayelerinin anlatıldığı Sefirin Kızı 3. kısmıyla 30 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelecek. 

3. KISIMDA NELER OLACAK?

3. kısmın birinci fragmanı yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin fragmanında Nare'nin "Kızım şu anda pederimin elindeyken bana 'Sefirin kızı' deme" lafları dikkat çekiyor. Nare ve Sancar'ın Karadağ'ın Montenegro kentindeki macerası yeni kısma damga vuracak.

İŞTE FRAGMAN;

Üst Alt