Son Konu

Usta Analist: Bu 3 Altcoin Piyasa Devi! 100 Kat Artabilirler

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
techanalysis.jpg

Kripto etkileyicisi ve ünlü analist Ben Armstrong, bu yıl 100 kat kazanç kaydetme potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç NFT (non-fungible token) altcoin projesini açıklıyor.

Ben Armstrong: Popüler altcoin WAX, NTF alanında benim için bir numara

Carl Martin ile yaptığı röportajda Ben Armstrong, NFT kripto paralarına yatırım yapma zihniyetinin büyük isimlere odaklanmak olduğunu söylüyor. Ben Armstrong’un radarındaki ilk büyük NFT altcoin projesi, merkezi olmayan video oyun ve eğlence platformu WorldWide Asset eXchange veya WAX (WAXP)’dır. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zaman büyük isimlerle gitmeyi düşünüyorum. Gördüğümüz bu. Daha küçük spekülatif oyunlarınızı 400-500 dolar milyon piyasa değeri aralığındaki projelerle yapabilirsiniz. Ancak WAX gibi bir şeye baktığınızda, şu anda ilk 100’de olduğunu düşünmüyorum bile… Bu, başlattıkları her şeyin başarılı olduğu bir proje… WAX’ın kendisi -Blockchain değil- bir oyun, ancak Blockchain’in arkasındaki WAX şirketi, başlattıkları her şey olağanüstü bir şekilde yapılıyor. Bu yüzden, WAX ile hala pek çok fırsat olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen bu alanda benim için bir numara olduğunu söyleyebilirim.
bigstock-206218990.jpg
Ben Armstrong: Sanal emlak dünyası Sandbox’u (SAND) izliyorum

Analist ayrıca iki numaralı seçimi olan Ethereum tabanlı sanal emlak dünyası Sandbox’u (SAND) izlediğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sandbox’ta uyumayın, Sandbox oyun dünyasındaki sanal emlak olan Decentraland’a (MANA) çok benzeyen bir başka şey. Sanal gayrimenkul sahibi olduğunuz Ready Player One türü anlaşma gibi neredeyse bir metaverse ve daha sonra insanlar SAND oyununda Minecraft türü şeyler inşa edebilecekler. Aslında Sandbox’ta arazimiz var, bu da başka bir tane…
andreas-weiland-TMpqNhMunQY-unsplash-scaled-1.jpg
Ben Armstrong: Enjin piyasadaki devdir! Bu değişmeyecek…

Ben Armstrong’un üçüncü seçimi, Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ). Ayrıntılara girmemiş olsa da kripto etkileyicisi Enjin‘in perde arkasında ne üzerinde çalıştığı hakkında bazı içeriden bilgilere sahip olduğunu söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Enjin piyasadaki devdir. Enjin, oyun ve NFT’lerde lider ve bunun değişeceğini düşünmüyorum. Aslında Enjin’in arka uçta yaptığı şeyler hakkında bazı bilgiler aldım ve daha fazla şeyin gelmesini bekliyorum ve bu gerçekten heyecan verici. Kesinlikle bunun üzerine bir dalış bekleyin derim… Kesinlikle Enjin’e maruz kalmak istiyorsunuz değil mi…

Üst Alt