Son Konu

Efsanevi Analist, XRP, ADA Tahmini ile Dipten Alınacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ADA-and-XRP-.jpg

Michaël van de Poppe, önde gelen iki altcoin, Cardano (ADA) ve XRP için güncellenmiş tahminini paylaştı. Kripto analisti, yeni videosunda Cardano’nun önemli fiyat seviyelerine ulaştığını ve 1,90 ila 2,10 dolar aralığını aştığını söylüyor. Ayrıca SOL, AVAX ve FTM yorumlarını da paylaştı. Kriptokoin.com olarak, tahminleriyle ünlenmiş Michael van de Poppe’un yeni analizlerini inceliyoruz…

Michael van de Poppe: Cardano yeni zirveler görebilir

Yakın bir zamanda YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda Van de Poppe, çeşitli altcoin’lere yönelik yorumlarını açıkladı. Bunlardan ilki, piyasa değerine göre dördüncü sırada yer alan Cardano (ADA) oldu. Analist,  “Cardano’nun bu aşamada dibe vurmaya oldukça yakın olduğunu varsayıyorum ve bu aşamada yeni dürtü dalgalarının gerçekleşmesini bekleyebiliriz,” ifadelerini kullandı. Van de Poppe daha sonra tokenın Bitcoin çiftine (ADA/BTC) baktı ve Cardano’nun yeni zirveler görme olasılığının olduğunu söyledi:

Nisan ayında gördüğümüz alana benzer hafif bir konsolidasyon yaşayacağımızı umuyorum. Direnci kırana kadar burada hafif bir konsolidasyon var, ancak bunu kırarsak, burada da Cardano için tüm zamanların en yüksekleri veya yeni zirveleri ile göreceğimizi düşünüyorum.
altcoin-dailyye-nazaran-bitcoin-btc-ethereum-ethcardano-ada-ve-bu-6-altcoin-yukselise-gecebilir-BnxxP26m.jpg
Analistten XRP tahmini: Bir sonraki itici dalgaya hazırız!

Trader ayrıca, kripto piyasası için bir yükseliş sinyali gösterebilecek XRP için önemli bir fiyat seviyesi de belirledi.  Analist, “Bence piyasalara girmek istiyorsanız, sonunda dibe vurma şansımız var ve piyasadaki bir sonraki itici dalga için hazırız,” ifadelerini kullandı. Ayrıca önemli bir seviyeye işaret ederek aşağıdaki ifadeleri kullandı:

XRP için kırılma seviyesi nedir? 1.05 dolar civarındaki alan, kırılması gereken alan. Tek seferde alacağımızı varsaymıyorum, ancak bir kez oradan kırıldığında, tüm paraların sola ve sağa dağılacağını düşünüyorum. Ancak bu, XRP için iyi bir durum.
ripple-crypto-coins.jpg.optimal.jpg
Düşüş sırasında alınacak 3 altcoin: AVAX, SOL, FTM

Geniş çapta takip edilen analist, düşüşün piyasaya girmek için iyi bir fırsat sunduğunu ve düşüş sırasında satın alınacak üç altcoin olarak Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Fantom’u (FTM) gördüğünü belirtiyor. “Destek seviyeleri yaklaşırken ve projeler yaklaşık yüzde 35 ila yüzde 45 oranında düşerken piyasalarla ilgilenmeli misiniz? Evet tabi ki,” diyen analist, “piyasada destek seviyesine yaklaştığınızda, insanların nihayetinde düşüşe geçeceklerini ve sadece daha fazla aşağı yönlü momentum bekleyeceklerini” ekledi. “Piyasalara girmek istediğiniz an budur,” diyerek analizini sonlandırdı.

Üst Alt