Son Konu

Yüksek Sadakat & Live İt Up

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yüksek Sadakat & Live İt Up live it up akor yüksek sadakat live it up tab yüksek sadakat akor tab livit 2011 Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan yüksek sadakat yarışmaya Live İt Up isimli parçayla katılıp temsil edecekYüksek Sadakat'a Eurovision da çoktan başarılar diliyor Ülkemize yüzümüzü güldüren bir puanla dönmelerini temenni ediyorum Sizlere Yarışma parçası Live İt Up sözlerini sunuyorum 1549253730 1549253730 yukseksadakatliveitup5c57bc6754e9dyukseksadakatliveitup5c57bc6754e9dyukseksadakatliveitup5c57bc6754e9d Live İt Up Şarkıda en sevdiğim şarkı çalıyor Kafanı salla Rock n roll yap Eğer dünyanın seni dışladığını düşünüyorsan Bütün ihtiyacın olan biraz eğlenmek Hey, şimdi hayatını yaşama zamanı Arkadaşım, plağı çal Yükse sesle şarkı söyle, sesinin çıkmasına müsade ver Hayat hoş Arkadaşım sesinin çıkmasına müsade ver Yaşam hoş Kendine birazcık süre teşhis (mola ver), haydi ve hayatını yaşa Kendine azıcık süre teşhis (mola ver) Yol belirten harita olmadan otomobil sürmek Gözler ufukta ve dönüş yok Ara Sıra hissediyorum, kendimi yalnız hissediyorum Renklerinin benim yanımda parlamasına müsade ver Hey, derhal hayatını yaşama zamanı Arkadaşım, plağı çal Yükse sesle şarkı söyle, sesinin çıkmasına izin ver Yaşam güzel Arkadaşım sesinin çıkmasına müsade ver Yaşam güzel Kendine biraz vakit teşhis (mola ver), haydi ve hayatını yaşa Kendine biraz zaman tanı (mola ver) Diyorum ancak arkadaşım hayat güzel Diyorum fakat arkadaşım yaşam güzel Diyorum ancak arkadaşım plağı çal Yükse sesle şarkı söyle, sesinin çıkmasına müsade ver Yaşam güzel Arkadaşım sesinin çıkmasına izin ver Kendine azıcık süre tanı (ara verme ver), haydi ve hayatını yaşa Kendine birazcık süre tanı (ara verme ver)​  

Üst Alt