Son Konu

Başarılı Analist: Gözden Kaçan Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazır!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
coins-up-1.jpg

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı Cantering Clark, yeni tahminlerini paylaşıyor. Cantering Clark, konsolidasyondan çıkmak ve boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemek için hazırlandığını söylediği gözden kaçan üç altcoin projesini adlandırıyor. Ayrıca analist lider altcoin, Ethereum’da da büyük bir ralli bekliyor.

Cantering Clark: Popüler altcoin SRM, yukarı doğru bir harekete hazırlanıyor!

Bir dizi tweet’te Cantering Clark, 47.500 takipçisine, kripto paranın yukarı doğru hareket etmeye hazırlandığını söylerken, merkezi olmayan borsa (DEX) Serum‘un yerel tokeni olan SRM’yi yakından izlediğini söyledi. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Görünüşe göre bugün içeride epey zaman geçireceğim. Ücretsiz Alpha, SRM çalışmak istiyor gibi görünüyor…
1-3.jpg
Kaynak: Cantering Clark
Cantering Clark: Orakuru (ORK)’da tutuyorum…

Analistin dikkatini çeken bir diğer altcoin projesi, Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş bir oracle protokolü olan Orakuru (ORK). Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Görünüşe göre ORK, hızlı bir para için ön satış yapanların çıkışından sonra köşeyi dönüyor. İlk BSC denetlenmiş oracle… Tutuyorum. 
2-9.png
Hemen ertesi gün, analistin çağrısına göre ORK patladı ve CoinMarketCap’e göre 3,16 dolardan 5,20 dolara %64’lük bir ralli yayınladı. ORK, yazım sırasında 4,3 dolardan işlem görüyor.

Cantering Clark: Cosmos (ATOM)’da aşırı yükselişteyim

Cantering Clark ayrıca Cosmos (ATOM) hakkında aşırı yükselişe sahip bir bakış açısına sahip. Analist, kripto paranın uzun bir konsolidasyondan sonra değerini iki katına çıkardığını gösteren bir grafik paylaştı. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ben iyi miyim yoksa ATOM böyle bir şey yapacak gibi mi görünüyor? Haftalık ve Aylık VWAP (hacim ağırlıklı ortalama fiyat) destek olarak tutulur ve 1 Şubat’tan itibaren gerçekten dengeli bir yapıya sahip. Birinin bunda ters yönde bir dengesizlik oluşturmasına hazır görünüyor.
3.jpg
Cantering Clark: ETH fiyatı 3.000 dolar ve sonra 3.850 dolara sıçrayacak

Çoğu zaman tüm altcoin piyasası için bir sinyal görevi gören Ethereum, analistin izleme listesinde de yer alıyor. Analiste göre, ETH fiyat hareketi hakkında iyi şeyler var ve fiyat 3.000 dolar ve sonra 3.850 dolara sıçrayacak. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bilmiyorum, şu anda ETH ile ilgili bir şey bana gerçekten çok yakında 3.000 doların üzerinde olacağımızı düşündürüyor.
4.jpg
Kaynak: Cantering Clark

Üst Alt