Son Konu

Ali Sunal: Galata'da simit sattım kimse fark etmedi!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Rb8ku_1569309041_8845.jpg

Ünlü sunucu ve oyuncu Ali Sunal yaptığı bir röportajda film gereği simitçi olduğu açıklamasıyla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

Usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, 2019 yapımlı yeni filmi Hareket Sekiz için röportaj yaptı. Yaptığı röportajda film gereği simit sattığını ve kimsenin onu tanımadığını açıkladı. Sunal'ın bu açıklamaları sosyal medyada yankı uyandırdı. İşte, Sunal'ın simit sattığı sahneye ilişkin açıklaması...

TJkzq_1569309467_7648.jpg

Hareket Sekiz filminin çekimlerinin gerçekleştiği Galata'da rol gereği simit satmak için kolları sıvayan Sunal, "Uzun zamandır yapmıyordum böyle bir şey. Malum bizimkisi stüdyo işi, sahnedeyiz genelde. Çekim için Galata Kulesi’nin dibinin seçilmesi de enteresandı. Gerçekten çok yoğun ve hareketli bir bölge. Söz konusu sahnede, gizli görevle oraya gidip simit satmam gerekiyordu.İnsanlar “burada film çekiliyor”u keşfetmeden önce ben ciddi simit satışı yaptım. Amcalar, teyzeler, turistler gelip simit istedi, simidini alan gitti. Demediler ki “Ya bu adam oyuncu, biz bunu seyrediyoruz”... Onların yerinde olsam ben de demem. O kadar açken karşıma kim gelirse gelsin fark etmez, benim için 1 numara simittir"şeklinde açıklamada bulundu.

Üst Alt