Son Konu

Bade İşçil soğuk işlemez sokak stiliyle objektiflere yakalandı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bade_iscil_soguk_islemez_sokak_stiliyle_objektiflere_yakalandi_1575718102_2793.jpg

Ünlü oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Telefonda önemli bir konuşma yaptığını açıklayan İşçil, kameralara gülümsemeyi ihmal etmedi.

Geçen günlerde Nişantaşı sokaklarında yürüyen oyuncu Bade İşçil, kışlık montu ve kışlık botuyla dikkatleri üzerine topladı. Magazincilerin soruları üzerine yanıt veremeyen oyuncu, çareyi kısa bir açıklama yaparak uzaklaşmakta buldu.

6K3pX_1575718448_9634.jpg

Kendisini görüntüleyen muhabire "Kolay Gelsin" diye söze başlayan İşçil ardından, "Arkadaşlar artık kış geldi, sıkı giyinmek ve dikkat etmek lazım. Telefonda önemli bir konu var, başka zaman konuşuruz" şeklinde açıklama yaparak uzaklaştı.

"FAKİR KARAKTERİ OYNAMAYA TİPİM MÜSAİT DEĞİL"

Ezel dizisinde Şebnem karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Bade İşçil, her konuşmasıyla sosyal medyayı sallıyor. Geçenlerde kullandığı "Fakir karakteri oynamaya tipim müsait değil" sözü oldukça tepki toplamıştı.

VJkUA_1550043338_1911.jpg

Geçen gün City's Avm'de objektiflere yakalanan ünlü oyuncu yaptığı fakir betimleme sözü ile alakalı "Açıklamam yanlış anlaşıldı. Sorulan soruya o şekilde cevap verdim. Oyuncuyum, bana ne rol verilirse onu oynarım. Her şeye tipim müsait. Biz kadınız her şey gelir elimizden. Fakir olsak da yaşarız, hele ki ben anneyim, soğandan çorba yaparım Allah’a şükür" açıklamasında bulundu.

DR3KY_1550043425_9559.Jpeg

Üst Alt