Son Konu

Pınar Deniz, Can Yaman ile oynamamak için diziden ayrıldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
pinar_deniz_can_yaman_ile_oynamamak_icin_diziden_ayrildi_1575627327_5071.jpg

Oyuncu Pınar Deniz, son dönemde yaptığı açıklamalarla büyük tepki toplayan Can Yaman ile çalışmamak için proje aşamasındaki diziden ayrıldı.

Oyuncu Pınar Deniz, proje aşamasında olan Can Dostum dizisinde Can Yaman ile başrol oynayacaktı. Fakat Deniz, projeden çekilme kararı aldırdı. Sebep olarak ise; Deniz'in Can Yaman'ın partneri olmak istemediği gösterildi.

JcG8w_1575627117_9928.jpg

CAN YAMAN'DAN KIVANÇ TATLITUĞ AÇIKLAMASI

Can Yaman, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında söylediği sözler sebebiyle çok konuşulmuştu. Yaman, o sözler hakkında ilk kez konuştu. Yaman'ın açıklaması şu şekilde:

'Bana “Kendisini Kıvanç’la kıyaslıyor” diyorlar. Ben Kıvanç abiyi tek geçerim. Hastasıyım, her işini izliyorum. Müthiş örnek alırım, müthiş de severim. Kıvanç abiyle haşa kendimi kıyaslayamam. Kıvanç abinin son 5 senedir oynadığı diziler, Avrupa’ya satılmadı. Vakti zamanında “Gümüş”, Orta Doğu’ya satıldı. Adam orada zaten çok meşhur. Buna kimsenin diyecek bir şeyi yok. Ama Avrupa pazarına ilk defa “Erkenci Kuş” girdi. İspanya’ya ilk defa Türk dizisi satıldı. İspanya “Erkenci Kuş”tan sonra rol aldığım diğer diziler “Dolunay” ve “İnadına Aşk”ı da aldılar. İspanya benim dizilerim dışında “Hercai”yi de satın almış. Bizimle birlikte Türk dizilerinin Avrupa’da önü açıldı.'

'KENDİM DIŞINDA GELİŞEN BİR OLAYA YORUM YAPMAM!'

Oyuncu Kıvanç Tatlutuğ'a, Can Yaman'ın kendisi hakkında söylediği sözler soruldu. Tatlıtuğ, konuyla ilgili olarak, “Benimle ilgili bir sorunuz var mı? Kendim dışında gelişen bir olaya, yorum yapmadım yine yapmıyorum.” açıklamasında bulundu.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TEPKİ

Oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde İspanya'ya gitmişti. Yaman, havalimanında gördüğü ilgiyle sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Oyuncu, gördüğü bu ilginin sahte olmadığını söylemiş ve kendisiyle aynı zamanda İspanya'da bulunan Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili olarak ilgi görmüyor şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

vjMcd_1575007733_2834.jpg

Sanatçı Nilgün Belgün'den bu açıklamaya tepki geldi. Belgün Twitter hesabından şu açıklamada bulundu:

'Can Yaman’ın daha yolun çok başındayken, Kıvanç Tatlıtuğ gibi kişiliğiyle, oyunculuğuyla insanların kalbinde taht kurmuş birine laf etmesi, bulunduğu yeri hazmedemediğini gösteriyor.'

'İŞİYLE Mİ FİZİĞİYLE Mİ BURALARA GELDİ?'

Şarkıcı Doğuş ve oyuncu Doğa Rutkay da, Can Yaman'ın bu açıklamalarına kinayeli bir şekilde karşılık vermişlerdi.

Znt0s_1574927294_8646.jpg

O'nun bu açıklamalarına tepki gecikmedi. Şarkıcı Doğuş, “23 yıldır Avrupa’da konserler veriyorum. Böyle bir şeyle karşılaşmadım.  Sadece 1 ya da 2 kez. Onda da havaalanına gelenler Türk vatandaşlarımızdı.” derken, oyuncu Doğa Rutkay ise, “Can Yaman’ı tanımıyorum, işiyle mi fiziğiyle mi buralara geldi bilmiyorum. Onunla ilgili hep ‘etten barikatlar’ diye haberler okuyorum. Hollywood’da da aktörler böyle etten duvarla mı bir yere gidiyorlar?” şeklinde tepki gösterdi.

mkRLS_1574927342_4984.jpg

Üst Alt