Son Konu

Yasemin Özilhan'dan hakkında çıkan eleştirilere yanıt!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yasemin_ozilhan_samsung_galaxy_z_flipin_marka_yuzu_oldu_1585815049_1385.jpg

Ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, sosyal medyada paylaştığı ve büyük tepki çeken fotoğrafındaki sırt kemiği detayı hakkında konuştu.

İş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra setlere ara veren ve yıllar sonra Mucize Doktor dizisinde 2 bölüm rol alarak hayranlarına güzel bir anı bırakan Yasemin Özilhan, Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaşmış, zayıflığı ve belirgin sırt kemikleriyle dikkat çekmişti.

Özilhan'dan konuyla ilgili ilk açıklama geldi. Ünlü isim, "Öncelikle aşırı zayıf değilim. 52 kiloyum. Bu benim yapım. İki tane omurgam olduğunu bile yazmışlar. Kimde böyle bir şey var Allah aşkına? Bu sırt kası. Herkeste olan bir şey. Spor yaptıkça belirgin hale geliyor. Sağlıklı besleniyorum. Halimden memnunum. Tuhaf eleştirilere katılmıyorum." yazdı.

SAMSUNG'UN YENİ YÜZÜ OLDU

Yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip'i piyasaya süren Samsung, Türkiye'de marka yüzü olarak eski oyuncu, sosyetik güzel Yasemin Özilhan ile anlaştı. Öözilhan'ın yer aldığı reklam görselleri yayımlanmaya başladı.

23kXJ_1585815166_2531.jpg

Yasemin Özilhan, kayak yapmak için eşi İzzet Özilhan'ın memleketi Kayseri'yi seçti. Medyatik isim, kayak kıyafetleriyle ilgi odağı olurken kıyafetlerinin maliyeti dudak uçuklatmaya yetti.

DUDAK UÇUKLATAN TATİL KOMBİNİ

37YIg_1582356799_7375.jpg

Cordova tulumu; 7 bin 800 TL. Goldbergh marka eldiveni 780 TL. Perfect Moment’tan aldığı çantası ise 1151 TL. Şıklığın toplam bedeli; 10 bin 131 TL.

TATİLE ÇIKTI, GÖZLER ÜZERİNDE!

Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakterini, yıllar sonra Mucize Doktor dizisinde canlandıran ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, 2 bölümlük konuk oyunculuk serüveninden sonra tatile çıktı.

Q9KSO_1576930345_7141.PNG

İş insanı eşi İzzet Özilhan'ın memleketi olan Kayseri'ye giden Özilhan, tarzıyla da oldukça beğeni topladı. Siyah şişme montu ve üzeri siyah desenli tek takım beyaz eşofman tercih eden Özilhan, geçtiğimiz yıl da mavi bir tulum ve beyaz kazak giymişti.

csISJ_1576930325_3324.jpg

Üst Alt