Son Konu

Eda Ece ve rol arkadaşı Şevval Sam'dan duyarlı ol çağrısı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yasak_elma_dizisinin_yildizi_eda_ece_ve_rol_arkadasi_sevval_samdan_duyarli_ol_cagrisi_1581151880_5543.jpg

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncu Eda Ece ve Şevval Sam geçen akşam sosyal medyada video paylaştı. Video yoluyla hayranlarına çağrı yapan ikili, üzüntülerini dile getirdi.

Araba içerisinde birlikte video çekerek paylaşım yapan ünlü oyuncular Eda Ece ve Şevval Sam, sokak hayvanlarıyla alakalı çağrıda bulundu. Soğuk hava nedeniyle hayvanların yiyecek yemek bulmakta zorlanması ve ölümlerin gerçekleşmesi haberine üzülen ikili, bu üzücü habere kayıtsız kalmadı. Eda Ece ve Şevval Sam, sokak hayvanlarına mama verilmesi rica etti.

q0sCc_1581151998_7516.JPG

Eda Ece, arabasının bagajında mama taşıdığını ve böylelikle yolda gördüğü her sokak hayvanını besleyebilecek tedarikte olduğunu belirtti. Şevval Sam ise en azından yemek artıklarının kapı önüne konmasıyla alakalı duyarlı olunmasını istedi.

KAĞIT TOPLAYAN ÇOCUKLARA YARDIM ETTİ!

Ünlü oyuncu Eda Ece, Etiler'de kağıt toplayan iki çocuk ile karşılaştı. Geçimlerini kağıt toplayarak çıkaran çocukların, "Abla üşüyorum." demesini duymazlıktan gelemeyen oyuncu, iki çocuğu mağazaya götürerek mont aldı. Araçları bozulan ailelerine para yardımı yapan Ece, Kader isimli kıza telefon numarasını bıraktı.

YqLLr_1577258424_8346.jpg

Kader ve Kenan Ali adlı iki çocuğun babası,“Lastiğimiz çıktı, sıkıştırmak için bijon anahtarı arıyoruz ama kimse vermedi.” açıklamasını yaparken Kader, “Eda Abla bana numarasını bıraktı. ‘İhtiyacın olduğu zaman ara’ dedi. İyilik meleği gibi.” şeklinde konuştu.

ar0tb_1577258519_5203.jpg

EDA ECE'NİN MAKYAJSIZ HALİ;

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren 29 yaşındaki oyuncu Eda Ece'nin sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştığı makyajsız fotoğrafı büyük ilgi topladı. Sıfır makyaj olduğu iddia edilen paylaşım beğeni yağmuruna tutuldu.

İŞTE EDA ECE'NİN MAKYAJSIZ HALİ;

AgtGm_1575447141_1612.JPG

Üst Alt