Son Konu

Xiaomi Mi 10S Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
xiaomi-mi-10s-tanitim-tarihi-resmi-olarak-aciklandi-technopat-mobil-haber.jpg

Xiaomi Mi 10S modeli bildiğiniz üzere kısa bir mühlet evvel Geekbench üzerinde listelenmişti. Bu doğrultudaysa kelam konusu telefonun 8 GB RAM‘a sahip olacağı ve Snapdragon 870 işlemcisinden güç alacağı ortaya çıkmıştı. Tüm bu yaşananların akabinde bugün ise merak edilen Xiaomi Mi 10S tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Yapılan açıklamaya göreyse Mi 10S modeli 10 Mart Çarşamba günü düzenlenecek olan lansmanla birlikte resmi olarak lanse edilecek.

Bunun yanı sıra şimdilik Xiaomi Mi 10S özellikleri hakkında rastgele bir bilgi de paylaşılmadı. Lakin geçtiğimiz günlerde paylaşılan rapora nazaran serinin yeni modelinin 108 MP çözünürlüğünde bir ana kamera sahip olacağı söyleniyor. Tasarım bakımından da Mi 10 Ultra modeliyle bilhassa kamera kısmında benzerlik göstereceği tabir edilen modelin, dörtlü art kamera kurulumuyla bir arada geleceği de paylaşılan bilgiler ortasında. Bu kameraların ise ana + ultra geniş açı+ makro + derinlik kombinasyonu biçiminde sıralanması da bekleniyor.

xiaomi-mi-10s-tanitim-tarihi-technopat-mobil-haber.jpg

Tüm bunların dışında Snapdragon 870 işlemcisinde de güç alacağı ortaya çıkan modelin, 6.67 inç büyüklüğündeki bir AMOLED ekranın üzerine kurulacağı da belirtiliyor. Bunun haricinde yeni Mi 10’un 33W süratli şarj dayanaklı 4.680 mAh kapasiteli bir bataryaya da konut sahipliği yapacağını belirtelim.

Üst Alt