Son Konu

Yaşadıkları Evin Sahibi Olduğunu Erkek Arkadaşına Söyleyemeyip Çatır Çatır Kira Ödeten Kadın

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-f606757b58d56e4224c2d092878d93ce807cbfba.jpg

Sevgilisinden ufak tefek şeyler saklayanları gördük ama oturdukları evin sahibi konusunda yalan söylemek de ne bilelim...
Kaynak: ...

Erkek arkadaşı ile yaşadığı evin aslında ev sahibi olan fakat bunu gizleyen kadın interneti ikiye böldü desek yeridir.

TikTok'ta Jaynee ismi ile bilinen kadın paylaştığı bir video ile her ay sevgilisinden kendisine kira ödemesi geldiğini anlattı.

"Ben ve sevgilim bir yıldır burada yaşıyoruz. O kirayı ve faturaları ödüyor. Ben 5 yıldır bu evin sahibiyim yani ödemeleri direkt olarak bana geliyor. Hepiniz öğrendiği zaman delireceğini düşünüyor musunuz?"

Jaynee bu videoyu paylaştığı günden beri birçok tartışmaya neden oldu. Bazıları bunun adama haksızlık olduğunu, kadının onu kullanıyor olduğunu iddia etti.

Bir kullanıcı ise şu yorumu yaptı; "Senin bu yaptığında yanlış bir şey yok, kendini garanti altına alıyorsun. Bir gün bu ilişki bitebilir."

Bir başka kullanıcı ise; "Öğrendiği anda seni terk edecek. Birlikte yaşıyorsunuz ve bunu saklıyorsun." yorumunu yaptı.

Jaynee'nin yaşananları anlattığı TikTok videosunu buradan izleyebilirsiniz;

@jaynedoee0
Do y’all think he’ll be mad once he finds out? ##fypシ ##itsalright ##quarantinebabies ##UltaBeautyatTarget
♬ ahAAAAA HAHAAAA - ryn, the mean lesbian wifeguy

Siz aynı durumda olsaydınız, ne yapardınız? Sizce kadın haklı mı? Yorumlarda buluşalım...

115 Bin TL Ödemeyi Kabul Eden Herkese Doğumunu Canlı Canlı İzlettirmeye Karar Veren OnlyFans Fenomeni

16 Yıllık Evliliklerinin Ardından Eşinin Biseksüel Olduğunu Öğrenen Kadının Müge Anlı'yı Aratmayacak Hikayesi

Randevuya Çıktığı Adam Garsonla Flört Etmeye Başlayınca Dımdızlak Kalan Kadının Bahtsız Hikayesi

Üst Alt