Son Konu

İrem Derici imajını değiştirdi! İşte yeni imajı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
irem_dericiden_sok_aciklama_sizofreni_oynamak_istiyorum_1577432804_0213.jpg

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz gün kuaföründen çıkarken görüntülendi. Derici, yeni imajını görenlere açıklama yapmayı ihmal etmedi.

Uzun süredir saçlarını siyah kullanan şarkıcı İrem Derici, yeniden saçlarını sarıya boyattığı kuaföründen çıkarken objektiflere görüntülendi.

uGXPq_1583135964_7232.jpg

Magazincilere yeni stili ile alakalı Derici,“İşte bu ya! Bana sarışın olmak daha çok yakışıyor” şeklinde konuştu.

ŞİZOFRENİ OYNAMAK İSTİYORUM!

Kendine has bir mizacı olan şarkıcı İrem Derici, TRT1 kanalında yayınlanan Kalk Gidelim dizinde iki gün geçirdi. Oyunculuğu sevdiğini söyleyen Derici, uç karakterleri oynamak istediğini dile getirirken şizofreni oynamayı istediğine açıklık getirdi.

gRGYP_1577432773_7325.jpg

EVLAT EDİNMEK İSTİYORUM!

Her hareketi sansasyon olmaya yeten ünlü şarkıcı İrem Derici, hayranlarına üzen ama aynı anda sevindiren bebek konusuyla gündeme geldi. Evlilik üzerine yorum yapan Derici, evlat nasıl edinilir konusunu araştırmaya başladığını duyurdu.

7Q2FL_1574499858_9974.jpg

Derici,“Tabii ki, hem de çok istiyorum. Ama hayatımda kimse yok. Meryem Ana değilim ki, gökten karnıma yavru girsin. Eğer evlenirsem ve çocuğum olmazsa, sperm bankasına başvurmam. Evlat edinirim. Hatta bu konuyu araştırmaya başladım bile. 40 yaşıma kadar sevdiğim adam ile nikahlanıp anne olamazsam evlat edineceğim” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLERİ;

Şarkıcı İrem Derici son zamanlarda konser temposuyla gündeme gelen isimlerden oldu. Geçtiğimiz gün Atatürk Havalimanı'nda objektiflere yakalanan şarkıcı Derici'nin oldukça yorgun olması gözden kaçmadı. Bilet sırası beklerken yere çömelip gözlerini dinlendirdiği görüntülere yansıdı.

hnBbr_1552286529_1014.Jpeg

İrem Derici, ayağa kalktığında magazincilere poz vermeyi ihmal etmedi. Yoğun temposu ile alakalı Derici, "Son single çalışmam ‘Meftunum’ çok iyi gidiyor. CD satmadığı için çıkarmadık. Almanya’dan sonra ise Kıbrıs’ta konser vereceğim" sözleriyle açıklama yaptı.

3Qh7Z_1552286643_0834.Jpeg
ypQR3_1552286686_5257.Jpeg

Üst Alt