Son Konu

İnsanların İlk Buluşmalarında Yaşadıkları Korkunç Deneyimleri Duyduğunuzda Hayretler İçerisinde Kalacaksınız!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-08bc35363e4a5d23269d3a0887f9591c371ff1fe.jpg

Ne kadar romantik güldürüler bize yıllarca aksini söylese de, birinci buluşmaların garip bir yanı vardır. Birinci başta ne yapacağınızı, ne konuşacağınızı asla bilemezsiniz. Bu 18 insan başlarından geçen en makûs, en sıradışı birinci buluşmaları paylaşmış ve anlatılan kıssalara bakıldığında Leyla ve Mecnun olmaktan biraz fazla uzaklar.
Kaynak: ...

1. "Buluştuğum kız sokakta gördüğü kedileri konutuna alırdı ve toplamda 22 kedisi vardı. Kedilerini asla sahiplendirmek istemiyordu. Tuvalete gittiğinde hesabı ödedim ve yerden ayrıldım."

Bence bu makus bir şey değil

2. "Buluştuğum adamın meskenine gitmiştim ve masasının üstünde yığın halinde kesilmiş ayak tırnakları vardı. Aşikâr, bu yığın tek bölümün yapıtı değil. Tıpış tıpış konuttan çıktım."

3. "Bir kızla buluştuğumda değerli bir yere gitmek için ısrar etmişti. Tamam dedim, sonuçta maaşım da yatmıştı. 25 dolarlık meze, 45 dolarlık biftek ve 15 dolarlık bir içki sipariş etti. Gelen bütün aramaları cevapladı ve uzun bir mühlet mesajlaştı. Baya bozulmuştum."

"Orada çalışan garson beni yanına çağırdı. Kendi hesabımı ödeyip kızı masada bırakmak isteyip istemediğimi sordu. Ben de tıpkı garsonun dediği üzere hesabımı ödedim ve hiçbir şey demeden çıkıp gittim."

4. "Konuştuğum çocuk beni ve bir arkadaşımı hiç tanımadığımız bir küme beşerle yakan top oynamaya çağırdı. Birinci maçtan evvel, otoparkta beşerlerle tanışırken eline bir top alıp başıma fırlattı. Sonra da bağırarak 'vurdu ve gol', 'tam isabet' üzere şeyler söylemeye başladı."

"Arkadaşıma baktım ve ikimiz de gitmeye hazır görünüyorduk."

5. "Buluştuğum çocuğun kulağında daima bir kulaklık vardı ve üstündeki ışık yüzünden açık olduğunu görebiliyordum. İçki içtiğimiz müddet boyunca kulaklığı çıkartmadı, ben de yemek yerken çıkarmasını istedim. Güldü ve bana kulağındakinin kulaklık değil, kamera olduğunu söyledi."

6. "Kız buluşmaya evcil sıçanını getirdi ve onu daima sütyeninin içinde taşıdı. Yemek yerken patetes kızartmasıyla besledi. Ben de güya acil bir işim çıkmış üzere yapıp yanından ayrıldım."

7. "Buluştuğum adam, randevumuz boyunca neden Toronto'daki striptizcilerin yaşadığımız yerdeki stripticilerden daha yeterli olduğunu anlattı."

8. "Arkadaşımın uzun ve gür sakalları var. Bir gün bir kızla buluşmuştu ve kız ona sakallarını kesmesi gerektiğini zira sakallı erkeklerden çok hoşlanmadığını söylemişti. Bunu söyleyince bizimki kızı geri meskenine bıraktı."

9. "Randevuya çıktığım adam 10 dakika bile geçmeden cinsellikten bahsetmeye ve şayet birlikte olmazsak beni meskenime kadar takip edeceğini söyleyerek 'şaka' yapmaya başladı. Bir barmenin yardımıyla yerden ayrıldım."

10. "Buluşmanın sonlarına gerçek bir erkek arkadaşı olduğunu ve ondan ayrılacağını söyledi. Bunu söylemesi beni olağan olarak soğuttu. Sonuçta ona yaparsa bana da yapar. Hayır teşekkürler kalsın."

11. "Saat 13.00'de bir öğlen yemeğine çıkmaya karar vermiştik. Geldiğinde zil zurna sarhoştu. Beni konutuna davet etti ve 2 yaşındaki oğlunun fark etmeyeceğini söyledi. Alışılmış ki kabul etmedim. Bu olaydan yıllar geçti ve bayanın oğlu için hala üzülüyorum."

12. "Kızın benimle vakit geçirmek istemesinin tek nedeninin eski sevgilisini kıskandırmak olduğunu öğrenmiştim. Buluşma için yeri ve vakti kendi seçmek istedi, ben de tamam dedim. Eski sevgilisinin çalıştığı yeri seçti."

"Randevunun ortasında masadan kalktım ve kızın eski sevgilisinden özür diledim. Bu olaydan birkaç gün sonra kız bana yeniden bildiri attı ve bu yaptığımı affetmesinin tek yolunun ikinci randevuya çıkmak olduğunu söyledi. Yeniden tıpkı yer ve tıpkı saatte buluşmak isteyince onunla konuşmayı kestim. "

13. "Konuştuğum çocuk 45 dakika geç kaldı. Hava berbat olduğu için tolerans gösterdim. Kahveciye gittiğimizde göğüslerimin büyüklüğü ve hangi vücut sütyen giyindiğim hakkında yerli yersiz yorumlar yapmaya başladı. Yanımızda oturan insanların bakışlarını görmeniz lazımdı."

14. "Buluşacağım kızı daha evvel hiç görmemiştim ve konutuna onu almaya gittim. Kapıyı açtığında 'ıy' dedi. Ben de 'aynen' diyip geri döndüm. Toplam randevu beş dakikadan az sürdü."

15. "Buluşacağım çocuğu konutundan otomobille aldım. Seyahat boyunca otomobilim, nasıl sürdüğüm, müzik zevkim ve davranış biçimim de dahil olmak üzere her şeyden şikayet etti."

"Bardağı taşıran son damla beni arkadaşlarıyla tanıştırması gerektiğini zira kimsenin gerçekliğime inanmadığını söylemesi oldu. "

16. "Buluştuğum çocuğun meskenine gittiğimde annesiyle bağrışmalarını duymuştum. Annesi artık meskene kız getirmemesini zira artık bundan bunaldığını söylüyordu. Gerimi döndüm ve meskenden çıktım."

17. "Akşam yemeğine gitmiştik ve siparişlerimiz gelene kadar pek hoş sohbet ettik. Yemeğe başladığımızda beni susturdu ve daha fazla konuşmamam gerektiğini zira yalnızca yemek için geldiğini söyledi. Masaya 20 dolar koydum ve dışarı çıktım."

18. "Buluştuğum kız aslında nişanlı olduğunu lakin nişanlısının gerçek insan olup olmadığını bilmediğini söyledi. Tam olarak emin olmak için öbür beşerlerle da buluşmaya karar vermiş. Bu türlü bir şeyi kabul etmemin imkanı yok!"

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt