Son Konu

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir'den evlilik yolunda ilk adım!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oguzhan_kocun_sevgilisi_demet_ozdemirden_evlilik_yolunda_ilk_adim_1618045439_9847.JPG

Oğuzhan Koç'la evlilik yolunda adım atan ünlü oyuncu Demet Özdemir, müstakbel kayınvalidesi Değer Koç'un isteği üzerine aile bireyleriyle tanışacak.

Ocak ayında birlikte olduklarını açıklayan Oğuzhan Koç-Demet Özdemir'in ilgisi adım adım evliliğe gidiyor. Yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in keyifli bir aile babası olması Oğuzhan Koç'u da harekete geçirdi. İkili yakın kaynaklardan edinilen bilgilere nazaran; ikili önemli olarak evliliği düşünmeye başladı. 

Başka taraftan Koç'un annesi Değer Yalçın Koç, Özdemir'i Instagram hesabından takip etmeye başladı. Özdemir de anında müstakbel kayınvalidesini takibe aldı. Değer Hanım'ın oyuncuyla yemekte buluşmak istediği öğrenildi. Şimdilik sanal alemde tanışan Değer Hanım ve Özdemir'in, buluşma sonrası ortalarındaki bağlantının hangi düzeye taşınacağı merak konusu oldu.

Yeni single çalışması 'Bence de Zor'u çıkan Oğuzhan Koç'a Demet Özdemir, toplumsal medya hesabından takviye verdi. Şarkıyı Instagram hesabından yayınladı.

Üst Alt