Son Konu

Boğaz manzaralı evinden 'evde kal' çağrısı yapan Arzu Sabancı'dan açıklama!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arzu_sabanci_bogaz_manzarali_yalisindan_evde_kal_cagrisi_yapinca_dalga_konusu_oldu_1619018455_0845.jpg

Sosyete topluluğundan Dilek Sabancı, geçtiğimiz günlerde boğaz görüntülü konutundan 'evde kal' daveti yaptı. Sosyetenin ünlü ismi, reaksiyon çeken paylaşımı hakkında konuştu.

Koronavirüsü atlatan İstek Sabancı'nın, meskeninin bahçesinden yaptığı 'evde kal' daveti olay oldu. Toplumsal medyada 'Biz de senin üzere yalıda otursak konuttan çıkmayız' biçiminde bildiriler alan Sabancı, "Tek maksadım yeterli niyetle insanları korumaktı" dedi.

Dilek Sabancı, Instagram hesabından yaptığı ‘evde kal’ davetine gelen reaksiyonlar sonrası Sabah Gazetesi’ne konuştu: "Çok güç ve acılı bir süreç. Beşerler güç nefes alarak, ateşler içinde hastane odasında bir saati yaşasalar, 365 gün konutta kalmaya razı olurlar. Benim tek maksadım uygun niyetli olarak 'evde kal' daveti yaparak salgın sürecinde insanları korumaktı."

NE OLMUŞTU?

İstek Sabancı geçtiğimiz gün toplumsal medya hesabından Boğaz görüntülü meskeninin görüntüsünün görselini paylaşarak insanlara meskende kalma daveti yapmıştı. Lüks ömürleri ve servetlerini her fırsatta gözler önüne seren Dilek Sabancı, yaptığı paylaşımla alay konusu oldu. 

Sabancı, Beylerbeyi'ndeki 20 milyon dolarlık Mabeyinci Faik Beyefendi Yalısı'ndan çektiği Boğaz görüntüsüne şöyle yazdı: "Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa risk her vakit var. Meskende kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve uzaklığa devam... Tam kapanma olmasa bile biz kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz...Yaz aylarını, hoş günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden... Sakın meskende sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığını güne... Meskeninizde olduğunuza şükrederek, konutta kalmaya devam."

Boğaz görüntülü konutundan yaptığı paylaşımla isminden kelam ettiren İstek Sabancı, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Sabancı için "Bizim de bu türlü meskenimiz olursa alışılmış ki sıkılmayız", "Arzu Hanım bir zahmet de siz meskende sıkılmayın" "O meskeni bana ver korona bitse de çıkmam", "Yalısı olana meskende kal demek kolay oldu" ve "Sadece bir hafta taban fiyatla geçinenin konutunda yaşa" üzere yorumlar yapıldı.

Üst Alt