Son Konu

Ozan Güven ile Halit Ergenç'in dizisi Babil'in ilk yayın tarihi belli oldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ozan_guven_ile_halit_ergencin_dizisi_babilin_ilk_yayin_tarihi_belli_oldu_1578302246_8686.jpg

Çok yakında Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Babil'de Halit Ergenç ve Ozan Güven, birbirine zıt karakterde iki çocukluk arkadaşını canlandıracak. İşte, Babil dizisinin ilk yayın tarihi...

Başarılı dizilerin sponsorluğunu üstelenen Ay Yapım yeni bir diziye daha imza atacak. Babil dizisinin ekranlarda seyircileriyle buluşacağı dizinin iki kilit oyuncusu Halit Ergenç , Ozan Güven, Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra ilk defa ekran karşısına çocukluk arkadaşları olarak geçecek.

4r91a_1577781346_134.jpg

Babil'in konusu; idealist, çalışkan ve dürüst bir ekonomi profesörü olan İrfan, uğradığı bir iftiranın sonucu işini kaybeder. Yaşadığı haksızlığı sindiremeden oğlu Deniz’in ölümcül hastalığı ortaya çıkar. İrfan’ın kısa sürede çocuğunun ameliyatı için gerekli olan parayı bulması gerekmektedir. Çaldığı tüm kapılar birer birer yüzüne kapanırken, İrfan’ın son bir umut olarak çocukluk arkadaşı Egemen’e gider. İki dostun yolları yıllar sonra yeniden birleştirir.

HtExJ_1578302337_0723.jpg

Dizinin ilk bölümünün 17 Ocak Cuma günü başlayacağı belli oldu.

OZAN GÜVEN'DEN CEM YILMAZ AÇIKLAMASI;

Yetenekli oyuncu Ozan Güven, komedyen arkadaşı Cem Yılmaz'ın gösterisine katıldı. Yeniköy Fiko'ya giden Ozan Güven, Cem Yılmaz'ın "Eş, dost, akraba herkes davetiye bekliyor" açıklaması ve gösterisi hakkında yorumda bulundu.

8DwIn_1550815838_3716.Jpeg

Don Kişot oyunuyla oldukça beğeni toplayan Ozan Güven,"O da oyunlarında ayakta zaten, oturmuyor ki. Ben bilet almadım. Biraz heyecanı geçsin, sonra bilet bulurum ben. O yüzden almadım" sözleriyle Cem Yılmaz'ın gösterisine yorumda bulundu.

MjEqb_1550817062_2575.Jpeg

Yakın arkadaşı komedyen Cem Yılmaz'ın gösterimine spor kıyafetlerle giden Ozan Güven'in rahatlığı objektiflerden kaçmadı.

Üst Alt