Son Konu

Anne olmaya hazırlanan Müjgan Ferhan Şensoy duygularını ilk kez paylaştı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
anne_olmaya_hazirlanan_mujgan_ferhan_sensoy_duygularini_ilk_kez_paylasti_1617605773_9736.jpg

Ünlü sanatkarlar Ferhan Şensoy ile Derya Baykal'ın kızları Müjgan Ferhan Şensoy, anne olacak olmanın sevincini yaşıyor. Eşi Cem Öget ile birlikte görüntülenen Şensoy, hislerini birinci defa paylaştı.

Tiyatro oyunculuğu yapan Müjgan Ferhan Şensoy, yakın vakitte bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Anne ve babası Derya Baykal ile Ferhan Şensoy'un mesleklerini icra eden Şensoy, bebeği ve hisleri hakkında birinci defa konuştu. Kilo aldığını açıklayan Şensoy:

'Pandemide zati hayli kilo almıştım. Bir de üstüne bu dört ayda da kilo aldım. Kilo almam öteki hamileliklere nazaran biraz süratli gidiyor galiba lakin o kıyaslamayı yapmak istemiyorum.

Birinci kez yaşadığım bir süreç ve bunun keyfine varmak istiyorum. Annelik duygusu mükemmelmiş. Annemi artık daha düzgün anlıyorum. Daha evvel bu türlü kilo alıp, verdiğim oldu. Bütün doğuranlar kilolarını veriyor.

Mümkün olduğunca hareket etmeye çalışıyorum. Bebeğime ziyan verecek şeyleri yememeye dikkat ediyorum. Kendimi de kilo gerilimine sokmak istemiyorum bu süreçte.' karşılığını verdi.

Üst Alt