Son Konu

Han'ın zincirlediği kişi Naci mi? Masumlar Apartmanı 30. bölüm fragmanı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hanin_zincirledigi_kisi_naci_mi_masumlar_apartmani_29_bolum_fragmani_1618835691_0963.jpg

Paklar Apartmanı'nın 29. kısmı seyirciyi ekrana kilitledi. TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Günahsızlar Apartmanı'nın son kısmına Gülben'in tuvalette yaşama kararı ve Han'ın birini zincirlediği imasının bulunduğu sahneler damgasını vurdu. Günahsızlar Apartmanı 30. kısım fragmanı da yayınlandı. Dizi hakkında tüm merak edilenler haberimizde.

Paklar Apartmanı'nın son kısmında yaşananlar, seyirciyi bir sefer daha ekrana kilitledi. Han, İnci'nin isteği ile psikiyatra gitmeye devam etti. O'nun itirafları devam ederken sadece Gülben'in daha fazla üzülmemesi için Esad'ı da işten kovar. Gülben ise öğleyin dahi altına işemeye başlaması nedeniyle artık tuvalette yaşamaya karar verir. O'nun bu hali herkesi şoke eder. Han'ın final sahnesinde eli kolu bağlı olarak gösterilen lakin kim olduğu bilinmeyen birisine yemek götürmesi ise seyirciyi şoke etti.

Dizinin yeni kısmında Han, psikoloğuna kendisi ve ailesi hakkında bilgiler vermeye devam edecek. Safiye annesinin baskılarıyla müsabakaya devam ederken Neriman ise değişik bir beşere dönüşüyor. Öte yandan Han'ın zincirlediği kişi Esat mı yoksa Naci mi sorusu da fragmana damgasını vuruyor.

PAKLAR APARTMANI 30. KISIM FRAGMANI

PAKLAR APARTMANI GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ VE SAFİYE İLE NACİ'NİN ÖYKÜSÜ

İŞTE TURGUT UYAR - GÖĞE BAKMA DURAĞI SAHNESİ

GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ KELAMLARI

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum, göğe bakalım

Tuttukça güçleniyorum, kalabalık oluyorum

Bu senin eski vakit gözlerin, yalnız üzere ağaçlar üzere

Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor

Seni aldım bu sunturlu yere getirdim

Sayısız penceren vardı bir bir kapattım

Bana dönesin diye bir bir kapattım

Artık otobüs gelir biner gideriz

Dönmeyeceğimiz bir yer beğen, diğer türlüsü güç

Bir ellerin bir ellerim kâfi belleyelim yetsin

Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
Durma! Kendini hatırlat
Durma! Göğe bakalım

PAKLAR APARTMANI - SAFİYE YAĞMUR ÖYKÜSÜ

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık ortanın akabinde dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, 'Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.' dedi. Mola şayet bir gün görecek olsa 'seni anlıyorum.' deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında orijinal bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Tabip dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın vakitte diziden ayrılmıştı. Dizdar'ın yeni adresi Günahsızlar Apartmanı oldu. Diziyi, birebir vakitte oyunculuk da yapan ödüllü direktör Davet Lostuvalı yönetecek. Müellifliği ise Deniz Madanoğlu yapıyor.

Dizinin direktörü Davet Lostuvalı, dizi hakkında birinci kere konuştu. Anadolu Ajansı'na açıklamalarda bulunan usta göz, 'Televizyonda ekran karşısındaki beşerler, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken bahse çok çok ağırlaşıyoruz. Hakikaten ağladığımız anlar oldu. Zira bu kıssaya, yaşanmışlığa, insanların nitekim bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her manada, bu dizi bizim için çok değerli. En büyük bahtımız Deniz Madanoğlu'nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok değerli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak memnun eden bir sonuç ortaya çıktı.' sözlerini kullandı.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Muharrir Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok pak olmak uğruna etraflarını ve ömürlerini bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin öyküsü anlatılır.

Müdafaacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında farklı bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci'yi, Han ve o'nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han'ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Buyruk Özden

GÜNAHSIZLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Birinci kısmıyla büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul'un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

Üst Alt