Son Konu

Yaptırdığı Estetik Kabusu Oldu: Kalça Silikonları Hareket Etmeye Başladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b19c43d0dca51edd4f286b594841651004bdd2c2.jpg

Özbek Khulosa Akramova’nın hoşluk uğruna yaptırdığı estetik kabusu oldu. Göğüs küçültme, karın gerdirme ve kalça dolgusu estetiği faciaya dönüşen bayan, “Keşke eski halim olsaydı” dedi.

Sabah'tan Ömer Çetin'in haberine nazaran Özbekistan'dan Türkiye'ye çalışmaya gelen Khulosa Akramova (30), tavsiye üzerine İzmir'deki bir özel hastane ile göğüs küçültme ve karın gerdirme estetiği için anlaştı. Her iki operasyonu 2017'de hekim Ş.A. yaptı.

Taburcu olup Antalya'ya dönen genç bayan, şimdi birkaç hafta geçmişti ki sargıları açtığında şok görüntü ile karşılaştı. Göğüsleri göbeğine kadar sarkmış, karnındaki dikişler iltihap kapmıştı. 

Fotoğraf çekip doktora gönderen Khulosa Akramova, "Operasyonu ben değil asistanlarım yaptı" cevabını aldı.

Tekrar İzmir'e davet edilen Akramova, doktora güvenerek bu defa kalça dolgusu estetiği yaptırmak istediğini söyledi. Hekim iki ay sonrasına gün verdi. 7 bin dolar ödeyen bayan, sarkan göğüslerden ve kalçadan estetik oldu.

"Gayet olağan ve güzel" dediler

Antalya'ya dönen Akramova, tabibin söylediklerine uyarak iki ay boyunca kalçasının üzerine oturmadı. Fakat iki ay sonunda yeniden hayatının şokunu yaşadı. 

Akramova, göğüslerinin boyutlarının birbirinden farklı olduğunu, kalçasının sağ taraftaki silikonun indiğini, sol taraftaki silikonun ise hareket halinde olduğunu gördü. 

Tekrar hekimi aradığında ise, "Gayet olağan ve hoş duruyor. 1 yıla kadar kalçana oturacak" kelamlarıyla ikna edilmeye çalışıldı.

Diğer bir hekimden yardım istedi

Yaşadığı travma, sıhhat ve psikoloji meselelerini da beraberinde getirdi. Geçmeyen eklem ağrıları üzerine tekrar hekimi arayıp silikonları çıkarılmasını istedi. Hekim silikonların ölçüsünü unuttuğunu tekrar operasyon yapılırsa 3 bin lira alacağını söyledi. 

3 yıl geçmesine karşın rastgele bir düzelme olmaması ve tabibin ilgisizliği karşısında çaresiz kalan genç bayan diğer bir tabipten yardım istedi. Yeni tabip, estetik operasyonun başarısız olduğunu, bunu sadece kalçaya yerleştiren kişinin çıkarabileceğini söyledi.

"Çok pişmanım. Keşke eski halim olsaydı"

Akramova, "Estetik olduğuma çok pişmanım. Keşke eski halim olsaydı. Aynaya her baktığımda kendimden utanıyorum. Tahminen şişmanım diye hoş durmuyor diyerek 50 kiloya kadar düştüm ancak değişen bir şey olmadı. Erkek arkadaşım vardı ondan ayrıldım. Sıhhatim ve psikolojim bozuldu. Tabipten şikâyetçiyim" dedi.

Üst Alt