Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Disney+'ın Paket Fiyatları, Netflix'in Korkulu Rüyası Olacak

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Disney+'ın Paket Fiyatları, Netflix'in Korkulu Rüyası Olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 66 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı Disney+'ın Paket Fiyatları, Netflix'in Korkulu Rüyası Olacak
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

Çevrimiçi seri ve sinema platformları son devirde popülaritesini düzgünden düzgüne artırmış durumda. Bu kapsamda Netflix, dalın inhisarı üzere görünüyor olabilir fakat Netflix'in en dişli rakibi Disney+, kasım ayında hizmet vermeye başlayacak ve daldaki istikrarları değiştirebilecek potansiyele sahip.

The Walt Disney Company tarafından hizmete sunulacak olan Disney+'la ilgili açıklamalarda bulunan şirketin CEO'su Bob Iger, platformun ücretlendirilmesi ve paketlerin neler içereceğine dair kimi haberler verdi. Başkaca Iger, platformun girişimleriyle ilgili de ufak bir açıklama yaptı.


Iger, açıklamalarında "Evde Tek Başına", "Müzede Bir Gece", "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Sürüsüne Bereket" üzere girişimlerin yine çekilebileceğini söyledi. Iger'ın üzerini açık bıraktığı bu açıklama, şirketin bu girişimlerin hususî bir versiyonunu Disney+ için hazırlayacağını düşündürdü.

Disney+'ın fiyatlandırma periyotlarıyla da ilgili açıklamalarda bulunan Iger, müşterilerin yalnızca Disney+ üyeliği almak istedikleri takdirde 6.99 dolar (yaklaşık 40 TL) ödeyeceklerini belirtti. ABD'de tanınan olan Hulu ve ESPN'nin de dahil edildiği bir Disney+ paketinin de olacağını belirten Iger, bu paketin fiyatının 12.99 dolar (yaklaşık 70 TL) olacağını söz etti. Disney+'ın en değerli rakibi Netflix'e baktığımız vakitse fiyatlar 8.99 dolar, 12.99 dolar ve 13.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu da Disney+'ın, Netflix'in işlerini zorlaştıracağı manasına geliyor.

Disney+, birinci olarak ABD'de hizmete girecek ve 12 Kasım'dan itibaren hizmet vermeye başlayacak. Şirket, kısa bir müddet sonra platformu sair devletler için de etkin hale getirecek. Disney+'ın devletimizde de hizmet vermek istemesi durumunda ise geçtiğimiz günlerde gündem olan yeni bir yönetmelik yeterince Türkiye'de şirket kurması ve RTÜK kontrolüne girmesi gerekecek.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Disney+'ın Paket Fiyatları, Netflix'in Korkulu Rüyası Olacak
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Güncel Bilgiler 0 51
Y Haberler 0 27
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 34
Y Damak Keyfi 0 30
Y Sağlıklı Yaşam 0 27
Y Oyun 0 28
makaleci Oyun 0 23
urgot Teknoloji 0 41
makaleci Oyun 0 143
makaleci Teknoloji Haberleri 0 55
makaleci Oyun 0 60
makaleci Teknoloji Haberleri 0 61
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53
makaleci Oyun 0 53
makaleci Cep Telefonları 0 52
makaleci Oyun 0 45
makaleci Teknoloji Haberleri 0 52
makaleci Oyun 0 58
makaleci Oyun 0 50
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 43
makaleci Oyun 0 57
makaleci Oyun 0 35
makaleci Oyun 0 38
makaleci Oyun 0 42
makaleci Oyun 0 34
makaleci Oyun 0 49
makaleci Oyun 0 42
makaleci Oyun 0 50
makaleci Sanat 0 52

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst