Son Konu

Maraş’ta dondurma nerede yenir?

adanali

Yeni Üye
Tepkime
0
Web
bilgilihocam.com
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Maraş ta dondurma nerede yenir? Maraş ta dondurma en güzel nerede yenir? Maraş ta dondurma nereden alınır? Kahramanmaraşta en iyi dondurmacı neresi? Maraş denince akla gelen en güzel şey dondurmadır. Kahramanmaraş bir dondurma şehridir. Maraş’ta Dondurma Nerede Yenir? Güzel keçi sütünden yapılan ve kalitesiyle yedikçe yiyesinizin geldiği Maraş Dondurması Kahramanmaraş ta nerede yenilir onu anlatacağım. Maraş’ta dondurma nerede yenilir? Diye merak edenlere bu haberi yaptım. Bu haberimi de Kahramanmaraş ta gezdiğim sırada bir yerde dinlenirken yazıyorum.

Sizler bu tavsiyemi unutmayın derim. Orada dondurma yemiş birisi olarak en çok beğendiğim dondurma yapan yeri söyleyeceğim. Benim beğendiğim en güzel yer Mado oldu ve Akdo maraş dondurması nerede yenir diyenlere tavsiyem iki yer oldu. Trabzon caddesinde bulunan Akdo ve Mado burada yapılan dondurmaları ben çok beğendim. Birde sizlere başka dondurmacı da Maraş’ta pastane tarzında olan Kervan Pastanesi de dondurma işinde gerçekten iyi di. Sırasıyla dondurma olarak nerede yenir diyorsanız;

Mado
Kervan
Akdo
Buralar Maraşta dondurma yemek için ideal olan dondurmacı veya dondurmacı pastaneler olarak paylaştım. Maraş’ta buralarda dondurmayı severek ve kaliteli şekilde yiyebilirsiniz. Buradaki dondurmalar özellikle tatlı ve kaliteli olan yerlerdir. Aksi koku veya tadında değişik aroma olmayan Saf Maraş Dondurması ‘nı bu mekanlarda yiyebilirsiniz.

Maraş’ta Dondurma nerede yenir? Maraş ta dondurma nerede yenir? Maraş ta dondurma en güzel nerede yenir? Maraş ta dondurma nereden alınır? Kahramanmaraşta en iyi dondurmacı neresi? Diye yazdığım bu yazıya ekleme yapmak isteyenler yorum olarak tavsiyelerinizi, dondurma mekanlarını yazabilirsiniz. Umarım mekanlara gidince dediğim kadar vardır diyeceksiniz. Şimdilik hoşça kalın.

Üst Alt