Son Konu

Steam'de 115 TL Fiyata Sahip Olan Shadowrun Trilogy'i Ücretsiz Bir Şekilde Satın Alabilirsiniz

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-583ab8af398fd1bfef1cef56fca0732e1be0f7a5.jpg

Steam'de 115 TL'lik satış fiyatına sahip olan Shadowrun Trilogy, GOG'da fiyatsız oldu.

Steam'de 115 TL'lik oyun GOG'da fiyatsız oldu.

Birçok platform, oyuncuları kendilerine çekebilmek için fiyatsız oyunlar dağıtıyor. Bu kapsamda GOG, Steam'de 115 TL'lik satış fiyatına sahip olan Shadowrun Trilogy'u kısa müddetliğine fiyatsız yaptı.

İzometrik RPG tipinin bir örneği olan Shadowrun Trilogy, 2013 yılında çıkış yaptı. Ortadan geçen 8 yılla karşın hala oyuncular tarafından sevilerek oyunu, fiyatsız bir halde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Shadowrun Trilogy'i nasıl fiyatsız alabilirsiniz?

Öncelikle bir GoG hesabı açmanız gerekmektedir. Akabinde aşağıdaki adımları uygulayarak Shadowrun Trilogy'ı fiyatsız bir halde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

1.adım: GoG sitesine girmeniz gerekmektedir. 

2. adım: Shadowrun Trilogy'ı üstüne tıklayın.

3. adım: 'Yes, and Claim the game' yazısına tıklayın ve oyunun kütüphanenize ekleyin.

Oyunu almak için tez etmekte yarar var.

Shadowrun Trilogy, kısa bir müddetliğine fiyatsız oldu. Siz de şayet oyunu fiyatsız bir halde satın almak istiyorsanız, 65 saat içinde oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Üst Alt