Son Konu

Bridge Constructor: The Walking Dead ve Ironcast Ücretsiz Oldu

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bridge-constructor-the-walking-dead-ve-ironcast-ucretsiz-oldu.jpg

Epic Games Store tarafından 15-22 Temmuz haftası için Bridge Constructor: The Walking Dead ve Ironcast oyunları ücretsiz olarak oyuncular ile buluşturuluyor. Oyunların normalde sırasıyla 18,50 TL ve 25 TL olduğunu da not olarak düşelim.

ClockStone Software’ın geliştirdiği ve 19 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Bridge Constructor: The Walking Dead, Bridge Constructor’ın efsanevi ve zorlayıcı bulmaca oyun tarzı ile AMC’nin The Walking Dead’inin kıyamet sonrası yaşayan ölüler evreni bir araya getiriliyor.

Dreadbit Games imzalı 2015 yapımı Ironcast ise Victoria Dönemi bilim kurgusundan ilham alıyor. Şapka ve başlık giyen seçkin kadın ve erkeklerin devasa yürüyen savaş makinelerini kontrol ederek İngiliz İmparatorluğu’nun düşmanlarını yerle bir ettiği heyecan verici bir alternatif tarihte sıra tabanlı bir strateji savaşı veriyorsunuz.

Windows için;
  • İşletim Sistemi: Windows 8, 10
  • İşlemci: 3 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • DirectX: DirectX10 uyumlu
macOS için;
  • İşletim Sistemi: OS X 10.9+
  • İşlemci: 3 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • DirectX: DirectX10 uyumlu
Windows için;
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Pentium G630 @ 2.70 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon X850 XT
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 9.0c
22 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak arşivinize katabileceğiniz oyunlara Epic Games Store üzerinden hemen erişebilirsiniz. Gelecek haftanın oyunları ise Obduction ve Offworld Trading Company olarak açıklandı. Geçtiğimiz haftanın oyunu ise The Spectrum Retreat idi.

Üst Alt