Son Konu

İnanılmaz Tahmin: Bu Unutulmuş Altcoin, Olağanüstü Bir Artışa Tanık Olacak!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
asx-iron-ore-shares-doomed.jpg

Başarılı kripto para trader’ı ve analisti Elliot Wainman, radarında olan bir altcoin projesinin muazzam miktarda likidite çekmek üzere olduğunu söylüyor.

Elliot Wainman: Bu altcoin projesi muazzam miktarda likidite çekecek!

Yeni bir videoda usta analist Elliot Wainman, 283.000 abonesine, mevduat seviyesinde olağanüstü bir artışa tanık olacağına inandığı merkezi olmayan tasarruf protokolü Anchor‘a (ANCT) baktığını söylüyor. Kripto etkileyicisi, Anchor’un mevduat getirisinin, diğer kripto ödünç verme ve borçlanma platformlarının sunduğu kazançlara kıyasla önemli ölçüde daha yüksek olduğunu vurguluyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani sabit oranlı bir getiri olarak %20 APY son derece yüksek. BlockFi gibi bir şeye bakıyorsunuz, %8.6 alıyorsunuz ve ilk duyduğumuzda bu oldukça yüksek. MPH, %9 veya %10 civarında sabit oranlı getiriler görüyordum. Yani, ayarlayabileceğiniz ve unutabileceğiniz sabit oranlı bir getiri için %20 kesinlikle duyulmamış… Ve eğer bunu başarabilirlerse ki bunu yapmanın son aşamasındalar, bu inanılmaz miktarda likidite çekecektir.
5-alt-boost-1.jpg
Elliot Wainman: Anchor (ANCT), devrim niteliğinde şeyler yapabilir

Elliot Wainman, altcoin projesi Anchor’un mevcut tasarruf ve getiri sistemini potansiyel olarak bozabileceği için oyunun kurallarını değiştirdiğini söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bana göre, bu %20’lik sabit oranlı getiriyi başarılı bir şekilde teslim edebilirlerse, çok fazla likidite yakalayacaklar. Ve milyarlarca dolardan bahsediyorum. Çünkü çok parası olan insanlar, çok fazla karmaşıklık yapmadan çok para kazanmak isterler. Onun için çalışmak istemiyorlar; sadece ödüllendirilmek istiyorlar… Yani, özellikle paralarını %2’lik bir getiri ödeyen ABD hazine bonolarına park eden dünyadaki en büyük para çantalarını düşünürseniz, bu çok büyük bir anlaşma… Yani bunu düşünürseniz, bu hazine getirisinin 10 katıdır.

Üst Alt