Son Konu

Dini Nikahlı Eşini 7 Yerinden Bıçaklayan Adamın İfadesi: 'Eşim Ölmemiş, Pişman Değilim'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2fc33ef002b7dfc3c343e111ecd38e0d020e2057.jpg

Aksaray'da 23 yıldır dini nikahla birlikte yaşadığı 2 çocuğunun annesi Kâfi Çekiç'i (44), 7 yerinden bıçaklayan Bayram Çınar (49), adliyeye sevk edildi. Çınar'ın birinci tabirinde, ''Beni aldatıyordu, onun için ekmek bıçağıyla bıçakladım. Eşim ölmemiş, pişman değilim. Bu yüzden de beni tutuklayacaklarını sanmıyorum'' dediği belirtildi.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Hasas Mahalesi 6601 Sokak'ta meydana geldi. Bayram Çınar, 23 yıldır dini nikahla birlikte yaşadığı 2 çocuğunun annesi Kâfi Çekiç'i, ortalarında çıkan tartışma sonucu 7 yerinden bıçaklayıp, kaçtı. Yaralanan Çekiç, çağırılan ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Çekiç'in hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Polis tarafından yakalanıp gözaltına alınan Bayram Çınar, sağlık denetimine götürüldüğü sırada kendisini görüntüleyen gazetecilere, eşini kendisini aldattığı için bıçakladığını öne sürdü.

"Beni tutuklayacaklarını sanmıyorum"

Çınar'ın emniyetteki birinci tabirinde ise, ''Beni aldatıyordu, onun için ekmek bıçağıyla bıçakladım. Eşim ölmemiş, pişman değilim. Bu yüzden de beni tutuklayacaklarını sanmıyorum'' dediği belirtildi.

Süreçlerinin akabinde bugün adliyeye sevk edilen Çınar, sağlık denetimi için Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bu sırada Kâfi Çekiç'in yakınları ise Çınar'a reaksiyon gösterdi.

Ne olmuştu?

Üst Alt