Son Konu

Kripto Para Gülben Ergen’i de Vurdu: Tepetaklak Olduk!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
1359254.jpg

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, kısa süre önce Etiler’de görüntülendi. Kripto para dünyasına girdiği haberleriyle gündeme gelen şarkıcı, Bitcoin ve Ethereum’un düşüş yaşamasının hatırlatılması üzerine ciddi zarar ettiğini belirterek “Sormayın tepetaklak olduk” dedi.

Kripto para Gülben Ergen’i de vurdu: Moralim bozuk, sormayın tepetaklak olduk!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, lider kripto para Bitcoin kısa süre önce 65.000 dolarlık seviyelerden 47.000 dolara kadar kaydı. Bu çöküşle birlikte BTC, 18.000 doları aniden piyasa değerinden sildi. Ethereum’da sert düşüşler yaşadı ve 2.000 dolar sınırına dayandı. Son 7 günde tüm dünyada sert düşüş yaşayıp, hızla değer kaybeden kripto para yatırımlarından zarar ettiğini açıklayan şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Gülben Ergen, kripto paralardaki düşüşle ilgili, “Sormayın, tepetaklak olduk!” dedi. Elon Musk’u dinlediğini ve dünyada bir trend olduğu için kripto parayı denediğini söyleyen Gülben Ergen’de zarar eden yatırımcılar arasında katıldı. Gülben Ergen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Moralim bozuk, sormayın tepetaklak olduk. Gitti giden. Yok canım küçük küçük kayıplar. Zaten kazanmadığımız bir dönemdeyiz neyin yatırımını yapacağız. Bunun dünyalı bir hareket olduğunu görmek çok önemli.
altcoins.jpg
Gülben Ergen: Elon Musk da boşuna konuşmuyor…

Gülben Ergen kripto paraların güvenli yatırım araçları olarak görülmediği iddialarıyla ilgili olarak ise şunları söyledi:

Ben öyle bir para kazanmıyorum, öyle bir yatırım yapacak gücüm de yok, zaten bir senedir çalışmıyoruz ama dünya buraya göz kırpıyorsa, Elon Musk da boşuna konuşmuyor. Bir şekilde bu yürüyecek. Bir yatırımsa ve dünya bundan bahsediyorsa bunu tanımak ve bilmek lazım.

Gülben Ergen, açıklamalarının devamında son dönemde aşı karşıtı olanları eleştirip, “Aşı olmamak gibi lüksleri var insanların, aşı seçebiliyorlar. Ben de aşı sırası bana gelsin diye bekliyorum. İlk defa bu kadar 55 yaşımda olmak istememiştim. Tabii gideceğim aşıya hiç sormayacağım tercih hakkı görmüyorum kendimde” dedi.

Üst Alt