Son Konu

Dünyaca Ünlü Analist: Bu Altcoin 10x Yapacak! Büyük Pozisyon Aldım…

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
new-crypto-cities-1.jpg

Dünyaca ünlü analist ve kripto stratejisti Justin Bennett, popüler altcoin Cardano (ADA)’nun boğa piyasasının henüz bitmediğini söylüyor. Analist, ADA’nın yıl sonuna kadar mevcut fiyatların 10 katına çıkacağını belirtiyor.

Justin Bennett: Popüler altcoin Cardano’nun değeri hala düşük!

Analist Justin Bennett, yeni bir tweet’te 39.200 takipçisine, şu anda 1,50 dolardan işlem gören Cardano’nun hala değerinin düşük olabileceğine inandığını söyledi. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir çok insan bana ADA‘nın aşırı değerli olduğunu söylemeye çalışıyor. Bir kripto boğa piyasasındayız. Bu, kriptoların %99’unun geleneksel değerleme modelleri tarafından büyük ölçüde aşırı değerlendiği veya olacağı anlamına gelir. Altı hafta boyunca yana doğru hareket eden ADA, bana piyasanın aşırı değerli olduğuna inanmadığını söylüyor.
3-6.jpg
Justin Bennett: Büyük bir ADA pozisyonu oluşturmaya başladık…

Analist, mevcut konsolidasyonun büyük bir patlama için akıllı sözleşme platformunu hazırladığını belirtiyor ve Cardano’yu biriktirdiğini ekliyor. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük bir ADA pozisyonu oluşturmaya başladık. Bir süre tuttum ama buraya ekledim. 1,10 ABD doları ile 1,30 ABD doları arasında herhangi bir şey adil bir oyun… Dikey giden pazarları satın almıyorum. Son zamanlarda dikey olan ve o zamandan beri bir aydan fazla süredir yatay hareket eden pazarları satın alıyorum. Bu bir sonraki bacak için bir tarif.
EynV7JKWQAETOUk.jpg
Kaynak: Justin Bennett/Twitter
Justin Bennett: ADA, yıl sonuna kadar mevcut fiyatların 10 katına çıkacak

Cardano için yaptığı yıl sonu hedefine gelince Justin Bennett, popüler altcoin ADA’nın yıl sonuna kadar mevcut fiyatların 10 katına çıkacağını belirtiyor. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA, yıl sonuna kadar mevcut fiyatların 10 katına çıkacak.

Analist Cardano’da uzun vadeli yükselişe sahip olsa da fiyatı önemli bir seviyeye çıkana kadar ayıların hala kontrol altında olduğuna inanıyor. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Jüri hala diplerin ADA için uygun olup olmadığı konusunda kararsız. Piyasalar bazı büyük destek seviyeleriyle flört ediyor ve ADA 1,50 doların altında kalıyor. Bu nedenle, kısa vadeli düşüş senaryosuna saygı duymalıyım.

Üst Alt