Son Konu

Win 8 geri yükleme cd'siz

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başıma gelen bir durumu sizlerle paylaşmak ve benim yaşadıklarımı yaşayanlara yardımcı olmak istedim Bilgisayarımda win8 pro yüklüydü Format atmam gerekti Format işlemine başladıktan yaklaşık 20 dakika sonra laptop sanırım artı ısındığı için kendiliğinden kapandı ve format işlemi yarım kaldı

Bilgisayarı açmaya çalıştım lakin sürekli hata verdi Sistem geri yükleme, komple temizleme hepsini denedim fakat malesef olmadı Elimde Win8 cd si olmadığı için her yerde format atmayı malesef başaramadım

Eğer sizde internet üzerinden cddvd olmadan win8 pro yüklediyseniz benim gibi kara kara düşünmeniz normaldir Hemencecik cd'siz format atma konusunda destek aradım buldumda fakat benim sorunumun bütün cevabı farklıydı

Gelelim bu gibi durumlarda yapmamız gereken işlemlere Öncelikle win8 cd niz yahut daha önceki işletim sisteminize geri dönün win 7 yada vista cd'niz varsa derhal yükleyin İnternete girebilecek duruma geldikten daha sonra daha BURADAN Win8 exe dosyasını indirin ve çalıştırın Daha önce almış olduğunuz serial'i yazın ve kuruluma her tarafta başlayın *

Üst Alt