Son Konu

Usta Trader Portföyünü Açıkladı: Bu 11 Altcoin’den Satın Aldım!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
CryptoTrading.jpg

Ünlü kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, multi-milyon dolarlık Bitcoin ve altcoin portföyünü açıklıyor. Analist, yatırım yaptığı 11 altcoin’i açıklıyor ve Ethernity Chain’in en kârlı proje olacağını tahmin ediyor.

Ben Armstrong, yatırım yaptığı 11 altcoin projesini açıkladı

Yeni bir videoda Ben Armstrong, altcoin projelerine yoğun bir şekilde yatırım yaparken BTC’nin kripto sepetinin %30’unu oluşturan en büyük holdingi olduğunu söylüyor. Portföyün en az %10’unu oluşturan diğer kripto paralar, sırasıyla piyasa değerine göre ikinci ve beşinci en büyük kripto paralardır. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda portföyümüzün %30’unda Bitcoin’e sahibiz. Ethereum (ETH) %22 ve ardından Cardano (ADA) %10,92 oranıyla portföyde…
overview5_cover.jpg
Usta analist Ben Armstrong’un portföyünün %5,2’sini veya daha azını oluşturan sekiz altcoin şunlardır: Polkadot (DOT), Aave, The Graph (GRT), USD, Chainlink (LINK), Ethernity (ERN), Synthetix (SNX) ve Elrond ( EGLD).

Analist, gelecekte Ethernity Chain’in en kârlı proje olacağını tahmin ediyor

Diğer altcoin’ler, Ben Armstrong portföyünün toplamının yaklaşık %15’ini oluşturuyor. Ben Armstrong, en kârlı üç altcoin’inin Ethereum rakibi Cardano, tarayıcıda ilk kripto para birimi Nimiq (NIM) ve değiştirilebilir olmayan token (NFT) projesi olan Ethernity Chain olduğunu vurguluyor. Analist, gelecekte Ethernity Chain’in en kârlı proje olacağını tahmin ediyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki en karlı kripto paralar Cardano, Nimiq ve ERN. Ve bence ERN yakın gelecekte burada bir numara olacak.
kl468689e.jpg
Ben Armstrong: Bu 3 altcoin’le potföyüm büyük zarar gördü

Ünlü YouTuber, Ethereum, Aave ve Tether’in (USDT) portföyündeki en büyük zararı oluşturduğunu ekliyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve sizler burada en büyük kayıplı kripto paraları görebilirsiniz. Aave, bunun üzerine çok şey satın aldık. Ve sonra Ethereum (ETH). Neden Ethereum’un en çok kayıp verenler arasında olduğunu bilmiyorum. Sanırım son zamanlarda geciktiği için….

Üst Alt