Son Konu

Mihran Ela annesi Şükran Ovalı'ya çok benziyor!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mihran_ela_annesi_sukran_ovaliya_cok_benziyor_1567664819_2563.jpeg

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı 13 aylık olan kızı Mihran Ela ile bir arada alışverişe çıktı.

Beşiktaşlı Caner Erkin ile evli olan oyuncu Şükran Ovalı,  2018’de yerküreye gelen kızları Mihran Ela ile birinci sefer alışverişte görüntülendi. Şimdilerde 13 aylık olan olan Mihran Ela annesine olan benzerliği ile dikkat çekti.

VeLPE_1567665027_8175.png

Şükran Ovalı, geçen günlerde bir yaşına basan kızı için Instagram hesabından şu lafları yazmıştı:

"Kızım... Daha gelmeden ismin geldi, sonra hissin geldi... Mihran'ım can modülüm... Geldiğin an aşık oldum sana! Ömrümün geri kalanında en çok seni sevecek olmak, ne hoş bir hafiflik hissettirdi bana... Tarifsiz bir sevgi. Bilmeden, bildiğim o sonsuz bağ... Su üzere hissettim kendimi, daima yeşerten bir hayat üzere Sayende yine keşfettim her şeyi... Tekrar başladım... Yine doğdum seninle. Düzgün ki doğduk. Seni büyürken görmek en hoş hayalim. Gülüşüne sakladığın hayat, sana cömert davransın dilerim. Çok sev, çok sevil yavrum! Vicdan yanı başında olsun, aklından düşen kalbine denk gelsin... Âlâ ki bizimlesin, güzel ki bizi seçtin... Hiç unutma; seni sen olduğun için daima seveceğiz, bir an bile vazgeçmeden... Sağlıklı yaşlara!"

Üst Alt