Son Konu

Masumlar Apartmanı bu akşam var mı? Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masumlar_apartmani_28_bolum_fragmani_naci_diziden_ayriliyor_mu_1616569120_2026.jpg

Paklar Apartmanı'nın 28. kısım fragmanı yayınlandı. TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Günahsızlar Apartmanı'nın yeni kısmına Gülben'in değişimi damga vurdu. Öte yandan Tansel Öngel'in toplumsal medya paylaşımları da, sanki Naci diziye veda mı ediyor sorusunu akıllara getirdi. Öte yandan bu akşam Türkiye-Letonya ulusal maçı olması sebebiyle dizinin ekranda olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

Paklar Apartmanı'nın son kısmında yaşananlar, seyirciyi bir kere daha ekrana kilitledi. İnci ile Safiye ortasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başladı. Lakin Esat'ı, Esra'nın meskeninde gören Gülben, farklı bir beşere dönüştü ve ablası Safiye'ye resmen ayna oldu. Bu durum Safiye'yi kendisiyle yüzleştirse de Naci'ye olan kırgınlığı devam etti. Annesinin berbat tesirinden sıyrılmaya karar veren Safiye, Han'ın psikoloğa gitmesi durumuna ise hiç reaksiyon göstermedi. Naci'yi canlandıran Tansel Öngel'in toplumsal medya paylaşımları ise seyirciyi heyecanlandırdı. 

Öngel ile Mola'nın, Esmeray'ın Unutama Beni müziğiyle yaptıkları paylaşımlar, bir veda paylaşımı olarak yorumlandı. Birinci 10 kısmı tamamlayan Naci'nin son 3 kısmı kaldığı biliniyordu. Fakat argümana nazaran, karakter için kontrat uzatıldı.

Dizinin yeni kısmında psikolog olarak Binnur Kaya'nın rol alması beklenirken Han'ın karşısına, Seda Akman çıkıyor. Akman, Han karakterinin psikoloğu olarak bir mühlet dizide yer alacak.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI 28. KISIM FRAGMANI:

GÜNAHSIZLAR APARTMANI GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ VE SAFİYE İLE NACİ'NİN KISSASI

İŞTE TURGUT UYAR - GÖĞE BAKMA DURAĞI SAHNESİ

GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ KELAMLARI

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum, göğe bakalım

Tuttukça güçleniyorum, kalabalık oluyorum

Bu senin eski vakit gözlerin, yalnız üzere ağaçlar üzere

Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor

Seni aldım bu sunturlu yere getirdim

Sayısız penceren vardı bir bir kapattım

Bana dönesin diye bir bir kapattım

Artık otobüs gelir biner gideriz

Dönmeyeceğimiz bir yer beğen, öbür türlüsü güç

Bir ellerin bir ellerim kâfi belleyelim yetsin

Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
Durma! Kendini hatırlat
Durma! Göğe bakalım

GÜNAHSIZLAR APARTMANI - SAFİYE YAĞMUR ÖYKÜSÜ

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık ortanın akabinde dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, 'Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.' dedi. Mola şayet bir gün görecek olsa 'seni anlıyorum.' deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında yepisyeni bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Tabip dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın vakitte diziden ayrılmıştı. Dizdar'ın yeni adresi Paklar Apartmanı oldu. Diziyi, tıpkı vakitte oyunculuk da yapan ödüllü direktör Davet Lostuvalı yönetecek. Müellifliği ise Deniz Madanoğlu yapıyor.

Dizinin direktörü Davet Lostuvalı, dizi hakkında birinci kere konuştu. Anadolu Ajansı'na açıklamalarda bulunan usta göz, 'Televizyonda ekran karşısındaki beşerler, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken bahse çok çok ağırlaşıyoruz. Nitekim ağladığımız anlar oldu. Zira bu öyküye, yaşanmışlığa, insanların sahiden bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her manada, bu dizi bizim için çok değerli. En büyük bahtımız Deniz Madanoğlu'nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok değerli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak memnun eden bir sonuç ortaya çıktı.' sözlerini kullandı.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Müellif Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok pak olmak uğruna etraflarını ve ömürlerini bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin kıssası anlatılır.

Muhafazacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında değişik bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci'yi, Han ve o'nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han'ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Buyruk Özden

GÜNAHSIZLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Birinci kısmıyla büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul'un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

Üst Alt