Son Konu

Pınar Altuğ yine öfkeden deliye döndü! 'Gerçekten manyaksınız'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
pinar_altug_ipleri_kopardi_kasinani_kasirim_1638514894_3785.jpg

Bir periyoda damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem'i olarak hafızalara kazınan oyuncu Pınar Altuğ, son periyotlarda takipçileriyle girdiği polemiklerle isminden kelam ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde eşi ve kızıyla memnunluk pozlarını paylaşan Altuğ, bir takipçisinin yaş farkı hakkında yazdığı yorumu görünce mecnuna döndü.

2008 yılında meslektaşı Yağmur Atacan ile nikah masasına oturan Pınar Altuğ, uzun yıllardır keyifli bir evlilik sürdürüyor. Toplumsal medyada makus yorumlara verdiği karşılıklarla sık sık gündem olan ünlü oyuncu, son paylaştığı fotoğrafa gelen "Eşek kadar bayan, bula bula çocuk yaşta bir adam bulup evlendi. Oğlunuz üzere görünüyor vallahi pes" halindeki yorumu görünce öfkeden mecnuna döndü. 

Takipçisinin yorumunu cevapsız bırakmayan ünlü oyuncu "Hay Allah! Siz daha uygun birini bulun, o vakit ben boşanıp onunla evleneyim! Nitekim manyaksınız!" formunda cevap verdi.

NE OLMUŞTU?

Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla  sık sık gündeme gelen oyuncu Pınar Altuğ, geçtiğimiz gün Maltepe Cadde AVM'nin açılışına katıldı. "Yağmurlu havalarda beni dışarıda göremezsiniz. Ben hoş havaların, güneşli havaların insanıyım" diyen hoş oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. 

"BOYUM KADAR KIZIM VAR!"

Toplumsal medyada Yağmur Atacan ile evliliğiyle ilgili tenkitler hatırlatılan oyuncu, "Birlikteliğimizde 15 yılı geride bıraktım hâlâ gereksiz yorumlar alıyorum. Boyum kadar kızım var neredeyse lakin bu türlü gereksiz yorumlara sessiz kalamıyorum. Toplumsal medyada bizimle eğleniyorlar galiba. Biz de armut toplamıyoruz, her lafın karşılığı var." sözlerini kullandı.

"KAŞINANI KAŞIRIM" DEMİŞTİ!

Toplumsal medyada takipçileriyle girdiği polemiklerle magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Pınar Altuğ, Bloomberg HT'de yayınlanan "Fatih Altaylı ile Teğe Bir" programının bu haftaki konuğu oldu. Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Altuğ, toplumsal medyada kendisine gelen tenkitlere karşılık verdi.

"HİÇ HAKSIZLIĞA GELEMEM!"

Instagram hesabında yaptığı paylaşımların altına gelen yorumlara ekseriyetle cevap veren ünlü oyuncu, takipçileriyle ortasındaki tansiyon hakkında "Kaşınanı kaşırım yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Birtakım şeyler insanın kanına dokunuyor. Toplumsal medya bana nazaran ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hâlâ aslında anı yaşama peşindeyim." sözlerini kullandı.

13 yıldır kendisi üzere oyuncu olan Yağmur Atacan ile keyifli bir evlilik sürdüren çiftin bir de Su isminde kızları var. Eşiyle ortasındaki yaş farkı hakkında gelen acımasız yorumlar hakkında da konuşan Altuğ "Benim kocamın umurunda olmaz. 13 yıllık evliyiz hâlâ yaş farkına sallıyorlar. Yağmur'u tanıyan 'neden?' diye sormuyor" dedi.

Üst Alt