Son Konu

Mısırlı gazeteci açıkladı:Şeyma Subaşı'nın nişanlısını kimse tanımıyor...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
misirli_gazeteci_acikladi_seyma_subasinin_nisanlisi_1623499034_392.jpg

Şeyma Subaşı'nın nişanlısı Mohammed Alsaloussi ile ilgili onlarca söylenti dolaşıyor. Günaydın köşe muharriri Sonat Bahar şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Mısırlı gazeteci Amer Fouad tüm gerçekleri Sonat Bahar'a açıkladı. İşte, "Gıybet yapacaksam bile işin suyunu çıkarmak üzere bir huyum var. Şeyma’nın tektaşı, Şeyma’nın dansı, Şeyma’nın bahtı, Şeyma Ibiza’da, Kezban Paris’te tadında ilerlemiyor seri bende... Esasen bahsimiz da Şeyma değil. Korkma tatlım, Türk basını bu sefer sana değil, damada yürüyor!" diyen Sonat Bahar'ın özel haberi...

"Konumuz Mohammed Alsaloussi...
Koklamadan kavun bile almıyoruz, hele damat alacaksak neler yaparız düşünün. Elbette Mısırlı milyarder arkadaşı araştıracaktık, soruşturacaktık. Olumlu ömür gurumuz, hayat ışığımız, sevincin kitabını yazmış, niyet gücüyle milyarder avcısı Şeyma'yı o denli her önümüze gelene verir miyiz! Vermeyiz. Bizde adettendir, damadın soyu, sopu, gelmişi, geçmişi araştırılır.
Hele evlenme teklifi müteakibinde tektaş gözümüze sokulmuşsa...
Gerektiğinde uçak kapatan, bir milyon dolarlık yüzükle evlenme teklif eden, parayla oynamayı bilen, dolarlara fısıldayan adam Medoo'yu mercek altına aldım! Bu üstün hizmetlerim karşılığı Mısır Vergi Dairesi'nden bir liyakat nişanı bekliyorum...
Serde araştırmacı gazetecilik var. Durur muyum, durmadım! Kaynaklarımı devreye soktum.
Ve evvel İbrahim Altay'ı aradım. Altay, bizim bünyemizde çıkan Daily Sabah'ın yayın direktörü.
Daily Sabah bünyesinde tıpkı "Şeyma gibi" dünya vatandaşı onlarca çalışan var. Şeyma kadar bohem olamasalar da, Ortadoğulu, Amerikalı, Avrupalı gazetecilerle yapıyorlar gazeteyi.
Altay'a, "Mısırlı bir gazeteci arkadaşımız var mı, orayı bilen, uzmanı biri lazım bana, dünya için küçük, insanlık için büyük bir yazı peşindeyim de..." dedim.

Güldü adam n'apsın... Bana Mısırlı gazeteci Amer Fouad'ın numarasını verdi.
Sağolsun o da "İşin mi yok!" demedi, ulusal damadı benim için Mısırlı kaynakları üzerinden araştırdı.
Baban olsa bu kadarını yapmaz Şeyma, sevildiğini bil!
Neyse lafı uzatmamayım, Amer şunları söylüyor:

1- Milyarder olduğu argüman edilen Mohammed Alsaloussi'nin Mısır kaynaklı haberlerde ismi bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da "ünlü bir televizyoncunun eski karIsıyla evlenen Mısırlı" biçiminde...

2- Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır'ın en güçlü sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, ismi bile geçmiyor. Esasen Mısır'ın varlıklı listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo'nunki değil.

3- Mısır'da bir pirin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır'da pir yalnızca din adamlarına deniyor. Araplar üzere Mısırlı zenginlere pir denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım.

Üst Alt