Son Konu

Yemek yerken birden saç saça baş başa kavga ettiler!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Skandal! Nazlı Hamarat ve Tuğba Ekinci mekanda tartışma ettiler! İşte ayrıntı:
Şarkıcı Tuğba Ekinci, 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat ile önceki akşam balıkçıda saç saça baş başa ağız dalaşı etti

16

‘İşte Benim Stilim ’ yarışmasıyla bilinen Nazlı Hamarat, önceki akşam sevgilisi Açık Fikirli Gaffar ile Bebek ’teki Arnavutköy Balıkçısı ’na gitti

26

Kısa bir zaman sonra çifte Tuğba Ekinci eşlik etti İlerleyen saatlerde konu, Hamarat ’ın cinayete kurban dışarı giden eşi Emir Cevdet Şaşmaş ’a geldi Ekinci, “Cevdet zavallıydı siz her ağız dalaşı ettiğinizde benim evimde kalıyordu deyince sinirler gerildi

36

Nazlı Hamarat, “Emir sana yüzük hediye etmişti, onun bana hesabını versene deyince olanlar oldu

46
Şarkıcı Tuğba Ekinci, 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat ile önceki akşam balıkçıda saç saça baş başa ağız dalaşı etti

‘İşte Benim Stilim ’ yarışmasıyla belli Nazlı Hamarat, önceki akşam sevgilisi Aydın Gaffar ile Bebek ’teki Arnavutköy Balıkçısı ’na gitti

Kısa bir süre sonradan çifte Tuğba Ekinci eşlik etti İlerleyen saatlerde konu, Hamarat ’ın cinayete kurban dışarı giden eşi Emir Cevdet Şaşmaş ’a geldi Ekinci, “Cevdet zavallıydı siz her tartışma ettiğinizde benim evimde kalıyordu deyince sinirler gerildi

Nazlı Hamarat, “Emir sana yüzük armağan etmişti, onun bana hesabını versene deyince olanlar oldu

Üst Alt