Son Konu

Türkiye'nin En Bilinen Kargo Şirketleri 325 Milyon Liradan Satışa Çıktı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-9794361927d5cff9440e454b2b119ede12631428.jpg

TMSF, Hız Kargo, Hız Lojistik ve Nurkay Makina'yı satışa çıkardı. İhalenin 28 Temmuz'da gerçekleştirileceği Hız Kargo ve Hız Lojistik satışında muhammen bedel 325 milyon lira olarak belirlendi. Nurkay Makina ise 15,8 milyon liradan satışa sunuldu.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Hız Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri AŞ ile Hız Lojistik Hizmetleri AŞ'nin mal, hak ve varlıkları ile kontratlarını satışa çıkardı.

TMSF'nin Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanına nazaran, Fon'un, kayyum olarak atandığı Hız Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri AŞ ile Hız Lojistik Hizmetleri AŞ'nin varlıklarının, ticari ve iktisadi bütünlük kapsamında satışına karar verildi.

Bedel 325 milyon lira

Kelam konusu bütünlüğün kapsamı Hız Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri AŞ ile Hız Lojistik Hizmetleri AŞ'nin mal, hak ve varlıklar ile kontratlarından oluşuyor.

Muhammen bedeli 325 milyon lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma adaplarının birlikte uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak. İhale, 28 Temmuz 2021'de saat 14.30'da TMSF'nin Esentepe'deki binasında gerçekleştirilecek.

Nuray Makina da satışa çıktı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Nurkay Makina ve Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Sakarya'daki varlıklarını da satışa çıkardı.

TMSF'nin Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanına nazaran, Fon'un, kayyum olarak atandığı Nurkay Makina ve Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ'nin varlıklarının, ticari ve iktisadi bütünlük kapsamında satışına karar verildi.

Kelam konusu bütünlüğün kapsamı, Nurkay Makina'nın Sakarya'da bulunan gayrimenkullerinin yanı sıra makine, ekipman, demirbaş, araçlar ve stoklarıyla birlikte 6 parselde heyeti bulunan fabrika binası ve Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki haklarından (marka ve endüstriyel tasarımlar) oluşuyor.

Muhammen bedeli 15,8 milyon lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma tarzlarının birlikte uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak. İhale, 3 Ağustos 2021'de saat 13.30'da TMSF'nin Esentepe'deki binasında gerçekleştirilecek.

Üst Alt