Son Konu

SELENA GOMEZ'DEN TÜM VÜCUTLARI KUTLAYAN İŞBİRLİĞİ

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
22a569c7-4da2-47f8-b523-c11593ad2193-selena.JPG

Selena Gomez, tüm bayanların özgürce mayosunu giyip kıyıya gitme vaktinin geldiğini söylüyor! Müzikçi, La'Mariette ile bayanların vücutları tarafından güçlendirilmiş hissettirecek yesyeni bir plaj giysisi koleksiyonunun lansmanını yaptı.

Selena'nın canlı kişiliğinden ilham alan ve parlak morlar, kırmızılar ve yeşiller içeren Aura baskısından oluşan koleksiyon, iki üst, iki alt, bir mayo ve bir Malaya peştemâli içeren altı parçayı içeriyor.

Selena Gomez, arkadaşı Theresa Mingus ve iş ortağı Morgan Brutocao ile markaları La'Mariette için yeni bir yüzme koleksiyonunda işbirliği yaptı. Basın açıklamasına nazaran lansmanı yapılan seri, "Tamamen beden olumluluğu ve tüm bedenlerin hoş olduğu gerçeğini kutlamakla ilgili."

Gomez, koleksiyondan bir modülle poz verdiği bir fotoğrafını yayınladı. Şöyle yazdı:"Arkadaşlarımın eforlarını kutlama fırsatı bulduğum için çok minnettarım. @lamariette ile iş birliğim bugün satışta! Bu markayla ilgili sevdiğim şey, vücutlarını şartsız seven bayanları kendilerine hak ettikleri zarafeti vererek kutlaması. Umarım sizde benim kadar seversiniz♥”

Brutocao basın açıklamasında, "Aura baskısı Selena'dan ilham alıyor, yaptığı her şeyde onun aurası parlıyor ve herkesin bu çeşit dönüştürücü bir duyguyu en özgün benlikleri olarak hissetmesini istiyoruz. Selena'nın kendine inancı eşsiz."

Mingus, iki modül hakkında “Bu baskı benim için bir hatıra üzere geliyor, Her giydiğimde tıpkı nostaljiyi yaşıyorum, bu bana Selena ile şirketimi tekrar markalaştırmayı düşündüğümde yaptığımız bir günlük geziyi hatırlatıyor - Newport'a gittik ve bütün günü bir teknede gülerek ve kimi inanılmaz eski mağazaları dolaşarak geçirdik.”

XS-XXL vücutları mevcut olan yeni serinin fiyatı 49$-119$ ortasında değişiyor ve sadece la'mariette.com'da satılıyor.

Üst Alt