Son Konu

15 temmuz destani efsanesi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
15 TEMMUZ DESTANI EFSANESİ Birbirlerinin PARALEL İKİZLERİ olan Parti ve Pırtının birlikte Allah'ın adıyla halkı kandırması Takiyye yaparak devlet kurumlarına sinsi sinsi sızması Birlikte kamu mallarını çalması ve yağmalaması Gittikçe tükenen yerli kaynaklarla orantılı olarak Gittikçe büyüyen ihtirasları ve iştahları sonucunda Aralarının açılması ve Menfaat çekişmesinin kızışması Ve nihayet birinin diğerini oyuna getirerek Uyduruk bir kurtuluş savaşı üretmesi... Evet 15 Temmuz bundan ibarettir. Medya propaganda makinasını kullanarak bu "destan" yoluyla halka gaz verilirken, aile, akraba ve yandaşlara makamlar, saraylar, ihaleler, gemiler bahşedilecektir. REIS diye andiklari birine yalakalik yarisina girmis onursuz, arsiz, yeteneksiz cücelerin ürettigi yalanlari dinliyor, talanlari izliyoruz! Bir zamanlar taptıkları Fethullah'ı helvadan put gibi yiyen bu REAYA ve YALAKA SÜRÜSÜ birkaç yıl sonra Tayyip'i de keçiboynuzu gibi yiyecek! 15 Temmuz, daha önce daha az bayrak sallandığı için yaşanmadı. Daha az milli ve dini gaz verildiği için yaşanmadı. Aksine, Özlem adında bir arkadaşın tespit ettiği gibi: "15 Temmuzun en önemli öğretisi, din tüccarlığı, cemaatçilik, tarikatçılık ve hurafelerle savaşın ne kadar önemli olduğunu anlamak olmalıydı." TULPAR TURKA: Edib bey ben sizin adınıza üzülüyorum 10 yıldır aynı yatakta yatıyorlardı çıkarları menfaatleri örtüşüyordu diyorsunuz ne olduda böyle ters düştü diyorsunuz . ben size diyorum Adam fetö'nün güçlü olduğunu biliyordu ona ilk zamanlar bir şey yapacak gücü yoktu yeteri kadar güçlenmeyi bekledi bu süre'de fetö ile beraber görünmek zorunda kaldı ve sonunda erdoğan yeteri kadar güçlenince işe dershanelerden başladı ve şimdi kökü kazınmak üzere ama görüyorum ki sizin bunu anlayacak kapasiteniz yok yada erdoğana olan kininiz sebebi ile gerçekleri görmezden geliyorsunuz EDİP: Bu uyduruk hikaye... AKP Fetö'nün gücünü 10 katladı. Bunu bizzat onlar itiraf ettiler. Sen seni sokacak akrebi, çalıp çırparak 10-13 yıl besleyip 10 katı güçlü yapar mısın? Bu akıl kârı mı? İttifakları menfaat içindi. Aralarında dini milli hiçbir fark da yok. İki grup da sünni. İki grup da Osmanlıcı. İki grup da takiyyeci. İki grup da hırsız. Selam.

Edip Yüksel (T) 15 Temmuz Destanı Efsanesi

Üst Alt