Son Konu

Galaxy A Quantum 2 geliyor! Kemerleri bağlayın hız canavarı geliyor!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
galaxy-a-quantum-2-10tW_cover.jpg

Samsung'un Galaxy A Quantum 2 bir öteki ismiyle Galaxy A82 (SM-A826S) akıllı telefon üzerinde çalıştığı uzun bir müddettir konuşuluyordu. Artık ise Galaxy Quantum 2'nin basın imgesi olduğu söylenen Google Play Console'da ortaya çıktı.

Google Play Console sayesinde , telefonun 6GB RAM ile geleceğini ve AMOLED ekrana sahip olacağı ortaya çıktı. Sızıntılara nazaran bu ekran 1080 x 2400 çözünürlüğünde olacak. Android 11 ile kutusundan çıkacak olan telefon yonga seti ile de dikkat çekecek.

Sızıntılara nazaran telefon; 2,96 GHz'e kadar saat suratına sahip Snapdragon 855+ yonga seti tarafından desteklenecek. Galaxy A Quantum, Exynos 980 SoC tarafından desteklenen Galaxy A71 5G'nin bir versiyonuydu. Görünüşe nazaran Samsung, bu telefonda X50 5G modeme sahip ve fiyatı da uygun olan SD 855+ yonga setini kullanacak.

samsung-galaxy-quantum-2-google-pla-E24b.jpg

Daha evvelki söylentiler, telefonun ana art kamera için 64MP Sony IMX686 sensörüne sahip olacağını ve Bluetooth SIG listesinde Bluetooth 5.0 dayanağını ortaya çıkarmıştı. Telefonun Kore'deki Quantum sürümü, gelişmiş güvenlik için QRNG (Quantum Random Number Generator) yongasıyla birlikte geleceğine kesin gözüyle bakılıyor..

Galaxy A82 / Galaxy A Quantum 2'nin bazen Q2 yahut Q3 2021'de tanıtılması bekleniyor. Fiyat konusunda da nispeten uygun olacak olan bu telefon Samsung'un bilinmeyen silahı olabilir.

Üst Alt