Son Konu

Sadece bir adet üretilecek olan OnePlus Nord LE duyuruldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ekran-resmi-2021-04-11-16-z81d-cove-YxrP_cover.png

OnePlus yeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Bu yeni model OnePlus Nord LE, olağandan biraz farklı olarak duyuruldu. Şaşırtan olan modelin kendisi tanıdık olmasına karşın bir adet üretilecek olması.

"Sınırlı üretim" genelde muhakkak sayıda üretilen modellerde kullanılmakta. OnePlus Nord LE ise, hudutlu üretim ismini bir adım öteye taşımış üzere. Gerçekten bu yeni akıllı telefon hakikaten bir adet üretilecek. Çekiliş ile bir talihliye verilecek olan modelin özellikleri de açıklandı.

Snapdragon 765G SoC'den güç alan akıllı telefon 90Hz AMOLED ekran, 48MP dörtlü kamera sistemi, 4115 mAh batarya ve 30W süratli şarj dayanağı ile gelecek.

Özellikler aslında daha evvelki OnePlus Nord modeli akıllı telefon ile birebir. Pekala yeni olan ne var? Aslında yalnızca renk üzere görünüyor. Çinli üretici LE modelinde renk değişikliği yapmış ve hakikaten bir adet üretmiş. İsimdeki LE ise "Literally Only One Edition" yani nitekim bir adet üretildiğini vurgulayan, hudutlu üretimin de ötesinde oluşunu temsil ediyor.

Maviden, sarıya geçişli renkler kullanılacak olan akıllı telefonun yeni talihlisi instagram üzerindeki iştirakçilerden oluşacak.

Katılmak isterseniz yapmanız gereken: OnePlus Nord instagram hesabını takip etmek. Mevcut kullanmakta olduğunuz telefonunuzun bir fotoğrafını çekip instagram hesabınızda paylaşmak. Paylaşımınızın açıklamasında ise #SwitchToNord etiketini kullanmanız ve neden OnePlus Nord.'a geçmek istediğinizi yazmak.

Üst Alt