Son Konu

Battlefield 1 Amazon Prime Abonelerine Ücretsiz Oldu

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
battlefield-1-amazon-prime-abonelerine-ucretsiz-oldu-technopat.jpg

Daha önceden Battlefield 3 ve Battlefield 4 gibi dikkat çekici yapımları ücretsiz olarak dağıtan Amazon, bu oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi de Battlefield 1 Amazon Prime Gaming aboneleri için ücretsiz oldu.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, Amazon Prime abonesi olan kullanıcılar Prime Gaming üzerinden alabilecekleri kod sayesinde 1. Dünya Savaşı temalı Battlefield oyununu 4 Ağustos tarihine kadar Origin kütüphanesine ekleyebilecekler. Oyunu bir defa kütüphanesine ekleyen oyuncular, kalıcı olarak Battlefield 1’e sahip olabilecekler.

Battlefield 1’i ücretsiz olarak indirebilmeniz için önce ayda 7.90 TL ücretle Amazon Prime abonesi olmanız gerekiyor. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra da Battlefield 1’i Origin kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.
battlefield-1-ucretsiz-technopat-oyun-640x241.jpg
Battlefield 1 ücretsiz
  1. Adım: Battlefield 1’e ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, ilk olarak buradaki linke tıklayarak Battlefield 1’in sayfasına gidin.
  2. Adım: Hesabınızla giriş yapın ve karşınıza çıkan ekrandan ”Şimdi talep et” butonuna tıklayın.
  3. Adım: Bu işlemi de tamamladıktan sonra ‘Kod Talep Edin’ seçenine tıklayın. Ardından yine karşınıza çıkan ekrandan Battlefield 1’in kodunu kopyalayın ve bilgisayarınızda yer alan Origin uygulamasını başlatın.
  4. Adım: Origin uygulamasını başlattıktan sonra sol üst köşede yer alan Origin seçeneğine tıklayın. Ardından da Redeem Product Code‘u seçin ve kopyaladığınız kodu açılan sekmeye yapıştırın.
MİNİMUM 
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • İşlemci:  (AMD): AMD FX-6350 (Intel): Intel Core i5 6600K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: (AMD): AMD FX 8350 Wraith (Intel): Intel Core i7 4790 veya eş değer bir işlemci
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: (AMD): AMD Radeon RX 480 4GB (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
battlefield-5-ucretsiz-olacak-technopat-1-640x360.jpg

Amazon, aynı zamanda 2 Ağustos tarihinde Battlefield 5’in de Prime Gaming abonelerine ücretsiz olarak dağıtılacağını açıkladı.

Üst Alt