• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

EA, Yeni Need For Speed Oyunu İçin Geri Sayım Başlattı

makaleci

makaleci

Vip Üye
14 Ocak 2020
42,900
1
38
31

2019 yılının yarış tutkunları için fazlasıyla bereketli geçtiğini söyleyebiliriz. Bir yandan Codemasters'ın "Grid 2019"u diğer yandansa Electronic Arts'ın yeni "Need for Speed"i yarışseverler tarafından merakla bekleniyor. Grid 2019 hakkında az çok bilgi sahibi olunsa da Electronic Arts bu konuda fazlasıyla ketum davranıyor ve oyunseverler, yeni Need for Speed'le ilgili neredeyse hiçbir şey bilmiyorlar.

Bu ketumluğu üzerinden atmaya karar veren Electronic Arts, yeni Need for Speed oyunuyla ilgili bir internet sitesi hazırladı. Hazırlanan internet sitesinde ise sadece bir geriye sayım bölümü bulunuyor.


Electronic Arts tarafından hazırlanan bu internet sitesinde 2 gün 3 saatlik bir geri sayım süreci kalmış durumda. Geri sayımın bitmesiyle birlikte oyunla ilgili bazı bilgilerin ortaya çıkacağı aşikar. Ancak açıklanacak şeylerin ne olacağı ise bilinmiyor.

14 Ağustos günü geldiği zaman Electronic Arts'ın yeni Need for Speed'le ilgili ne tür bilgiler açıklayacağını hep birlikte göreceğiz. Hazırlanan internet sitesini ziyaret etmek isterseniz burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
 
Üst